Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tajemniczy film Mylene Farmer wzbudza ciekawość jej fanów م

Mylene Farmer jest bardzo skrytą artystką, a jej fani z niecierpliwością czekają na wieści. Piosenkarka zaplanowała je na czwartek 10 czerwca na 19:30 na platformie Youtube, o której to godzinie opublikowała. Dziwne wideo przez kilka sekund. Na zdjęciach oko wrony, aw nagraniu pierwsze notatki czytelnika, wiersz Charlesa Baudelaire’a, który zawarła w swoim albumie ألبوم nieposłuszeństwo. Wtedy się pojawia słowo „nie więcej”, „no more” po francusku, czerwonymi wielkimi literami, któremu towarzyszy odgłos burzy.

Bardzo krótki film, ale jest na tyle długi, że może przeszkadzać jego fanom 20 minut. W środę zauważyli już, że piosenkarka zmieniła baner swojego kanału. Teraz wystawiane Cztery litery w kolorze czerwonym: MF-NM, co może odpowiadać Mylene Rolnik Ani nigdy.

“Nie więcej” niż co? Jest bardzo mało prawdopodobne, że piosenkarka ogłosi koniec swojej kariery, a raczej nadejście nowego projektu. W rzeczywistości filmowi towarzyszy słowo kluczowe „zwiastun”, „podgląd” w języku francuskim. Co więcej, strona informacyjna przywołuje tajemniczy projekt dotyczący jednego z ulubionych autorów Mylène Farmer, Edgara Allana Poe. czarna wrona, lub „corbeau” po francusku i jest jednym z najsłynniejszych z ostatnich wierszy, zawierającym dokładnie ptak Powtórz słowo „nie więcej”.

Redakcja poleca


Czytaj więcej

READ  Faustin Bullert wywołuje wielki skandal, kiedy nosi drogą bransoletkę