Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Starzplay przejmuje „Tokyo Vice” od HBO Max; DAZN prowadzi główną rekrutację europejską; Vice’s Flight MH370 Doc wyprzedany — podsumowania Mip TV

STARZ PLAY Kup thriller kryminalny Maxa Kena Watanabe z Tokyo Vice.

Nadchodzący film kryminalny HBO Max Tokio Vice Zmierza do usługi przesyłania strumieniowego Starzplay w Europie. Starz Streamer zapewnił sobie prawa do Austrii, Niemiec, niemieckojęzycznej Szwajcarii, Irlandii i Wielkiej Brytanii i wyda dwa odcinki w niedzielę 15 maja. Seria treści Endeavour, napisana przez JT Rogersa, jest luźno oparta na bezpośredniej pracy amerykańskiego dziennikarza Jake’a Adelsteina. Historia tokijskiej policji miejskiej pod koniec lat 90. z Anselem Elgortem w roli Adelsteina i Hiroto Katagiri, detektywem, który prowadzi Jake’a przez oświetlony neonami podziemny świat miasta.

Więcej niż termin

dazn Alice Macia, była dyrektor generalna Sky M&A, została wyznaczona na kluczową rolę w Europie

DAZN, nadawca rozrywki sportowej, mianował byłą dyrektor generalną Sky Deutschland Alice Mascia na stanowisko dyrektora generalnego Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Dołączy 1 maja, aby nadzorować strategicznie ważny region, w którym DAZN posiada prawa do niemieckiej Bundesligi, Ligi Mistrzów, Serie A i La Liga. DAZN przeszedł szereg zmian w zarządzie w ostatnich miesiącach, po tym jak Shay Segev został mianowany na stanowisko dyrektora generalnego grupy. Mianowanie Mascii następuje wcześnie, z Bosco Arangurenem mianowanym na kierownictwo Hiszpanii, a Franco Bernabei i Stefano Azziem mianowanym na nadzór nad Włochami.

Historia Pobierz dokument Vice and Paramount + „MH370: The Last Flight”

Cable History Channel jest jednym z trzech nabywców Paramount + i nadchodzącym trzyczęściowym dokumentem SBS MH370: Zaginiony lot (tytuł roboczy). TV2 w Danii i Fiplay (Szwecja, Norwegia, Finlandia, Polska i kraje bałtyckie) wybrały trzyczęściowy serial, który Vice Distribution wypuścił w tym tygodniu na Mip TV. MH370: Ostatni lot Patrzy na niewyjaśnione zniknięcie lotu linii Malaysia Airlines w marcu 2014 roku oczami rodzin ofiar. Produkcja dokumentu została pierwotnie zlecona Paramount+ przez The Vice World News we współpracy z australijskim nadawcą publicznym SBS.

READ  Polska musi płacić 500 000 euro dziennie za zignorowanie orzeczenia Sądu Najwyższego UE w sprawie kopalni Turów

Paramount’s Pluto TV dodaje brytyjskie kanały z sieci A+E do swojej przyspieszonej usługi

Bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego Paramount TV, Pluto TV, dodała kilka kanałów z A+E Networks UK. Inside Crime UK i Mystery TV to najnowsze kanały, które zostaną uruchomione w FAST, który obecnie oferuje ponad 1000 kanałów na całym świecie. Inside Crime zaspokoi gusta Zbrodnie, które wstrząsnęły Wielką Brytanią A Najciemniejsze tabu w Wielkiej BrytaniiPodczas gdy Mystery TV będzie zawierać nadprzyrodzoną serię puzzli Williama Shatnera dziwne czy co?.

VFX House Misc Studios uruchomione w Londynie

Nowy londyński dom efektów wizualnych to Misc Studios, uruchomiony w tym tygodniu przez weteranów postprodukcji Adama Lukewella i Michaela Elsona. Firma, która ma siedzibę na północ od swojego centrum postprodukcyjnego w Soho, już pracuje nad dramatem Amazon. podrabianieLucasFilm strażnik myśliwy Disney + oryginalny europejski Łodzik. Lukewell i Elson, którzy również kierują jednostką zajmującą się publikacją reklam, planują prowadzić różne z przyszłościową kulturą opartą na zrównoważonym rozwoju i dobrym samopoczuciu.

najlepsze opóźnienie

Zarejestruj się na Biuletyn informacyjny o ostatecznym terminie. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na pełne wyżywienieA ŚwiergotA Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.