Quinté PMU – Spodziewaj się PRIX ORIONIS 28 października 2022

Diagnostyka Canalturf.com

zdjęcie kota de lavaux

Nagroda Oriones, Kente w piątek w Vincennes, przyznawana jest tylko wiekowym klaczom. Dobry uczestnik pierwszej klasy do wyjścia, prezentowany boso, LAVAU FELINE (zdjęcie) Pojawia się tam z mocnymi roszczeniami.

8 linii Lavau : Wyraźnie pokazuje godną pochwały regularność. Ponadto w trzech pokazach na piątym miejscu zawsze zajmował miejsce w pierwszej czwórce. W obliczu wyboru rozpoczęcia zobowiązania pierwszej klasy, nie powinno to być dalekie od prawdy.

15 Drogocenna Egina : W swoich ostatnich 10 wyścigach nigdy nie ukończyła więcej niż piątego. W Enghien właśnie zajął czwarte miejsce na piątym miejscu. Wygrała swój jedyny wyjazd do Vincennes tego lata o piątej i ponownie zaprezentowała się bez butów na czworakach, obiecując, że będzie fenomenalna.

13 Dotyk mody : Od początku roku może pochwalić się wygraniem czterech wyścigów. Z drugiej strony na początku maja pokonała proponowany tor. Mimo występów na odległość ma środki na dokończenie pierwszych trzech tego spotkania. rezerwujemy.

3 Fedory z chuteletem : Podchodzi do tej konkurencji z pełnym posiadaniem środków. Właśnie wygrał w Nantes 16 października. Nawet jeśli brakuje mu odniesień do Grande Piste de Vincennes, po zaledwie kilku próbach musi logicznie potwierdzić w terenie.

2 Glina Faustina : Wystartuje w swojej 18. rundzie w roku obrotowym 2022. Niemniej jednak wykazuje godną pochwały konsekwencję, a jej ostatnie drugie miejsce w Nantes, za swoim poprzednikiem, świadczy o dobrej formie. Tutaj jest to jedna z wielkich możliwości miejsc.

6 wróżek : Nasza ulubiona partnerka treningowa, ta mieszkanka Richarda Jolly, znajduje tor, który narzucił mu się ponad 40/1, na początku lutego, zanim zostanie zdyskwalifikowany za skazanie za wstyd. W najlepszym razie mogą zabłocić wodę.

11 Kurdyjska Bogini : Trzeba przyznać, że nie wypracowała sobie tej pozycji w czołówce od około roku. Jest jednak gotowa i zajęła szóste miejsce w ostatnich sześciu wyścigach. Ponadto wygrała już ten kurs. Nawet jeśli wydaje się, że jest zablokowana przez swoje młodsze siostry, miejsce jest w jej wątkach.

READ  Charlotte Gainsbourg opowiada o swojej bardzo trudnej relacji z matką Jane Birkin

9-gwiazdkowa strzałka : Nie najlepsze zaangażowanie, będąc najmniej zamożnym z dwóch konkurentów. Jednak jego obecna forma, jego trenera i regularność dają mu nadzieję. Przynajmniej za zasiłek. Kontrowersyjny problem!

Prognoza Genybet.fr

Wróć do zamkniętego obszaru Vincennes w piątek wieczorem dla Quinté + zarezerwowanego dla starszych klaczy na torze o długości 2850 m. Dwa wyniki startowe w tym wyścigu są idealnie zbalansowane między dwiema pozycjami, ale wolimy mieć zawodnika, który musi pokonać dystans: Cenna Egina (15). Bardzo konsekwentny, reprezentant kolorów Maréchal nie opuścił pierwszej piątki od kwietnia i musi ponownie walczyć o pierwsze miejsca. Należy zauważyć, że w dwóch próbach w Quintés ten mieszkaniec Christopha Hamela zajął czwarte miejsce. Ponownie musisz na tym polegać.
Koci przez Lavaux (8) Odkrywa bardzo dobry udział i właśnie bardzo dobrze bronił się na torze wyścigowym w Enghien, aby zająć czwarte miejsce. Zapowiada się poważny pretendent do najwyższych miejsc, zwłaszcza że w 3 rundach na torze pokazuje 100% sukces wśród pierwszych 5.
Fedora Chatelet (3) Właśnie wygrał 3000m Nantes Racecourse i powinien mieć taki poziom oporu. Ma prawo do żądania miejsca na platformie. Bardzo wstrętny (6) Generalnie jest bez zarzutu i znów jest na swoim miejscu. Nieunikniony.
Bogini Corday (11) Jest w dobrym stanie i stanowi część bardzo regularnych okazji do zdobywania miejsc w tej okolicy. Dzięki dobrej trajektorii może walczyć o zwycięstwo. Dotyk mody (13) Wyglądała lepiej na swoim ostatnim występie i na podstawie tego, co zrobiła w pierwszej połowie, mogła stanąć na podium. Gwiezdna strzała (9) Nie korzysta z gwiezdnego wejścia i pozostaje na nieco rozczarowujących ofertach. Zbawienie z jego strony jest nadal możliwe w obliczu tej opozycji, która wciąż jest w jego zasięgu. Córka dębu (14) Rozczarowujące, ale znacznie lepsze niż jego poprzednie wersje. Najlepiej nie odrzucać tego zbyt szybko.

READ  „Pomimo smutnych okoliczności…” Książę William, w pełnej żałobie, przemawia za pośrednictwem wideo z wielkimi emocjami