Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Spodziewaj się PRIX ORIONIS 28 października 2022

Diagnostyka Canalturf.com


zdjęcie kota de lavaux

Nagroda Oriones, Kente w piątek w Vincennes, przyznawana jest tylko wiekowym klaczom. Dobry uczestnik pierwszej klasy do wyjścia, prezentowany boso, LAVAU FELINE (zdjęcie) Pojawia się tam z mocnymi roszczeniami.

8 linii Lavau : Wyraźnie pokazuje godną pochwały regularność. Ponadto w trzech pokazach na piątym miejscu zawsze zajmował miejsce w pierwszej czwórce. W obliczu wyboru rozpoczęcia zobowiązania pierwszej klasy, nie powinno to być dalekie od prawdy.

15 Drogocenna Egina : W swoich ostatnich 10 wyścigach nigdy nie ukończyła więcej niż piątego. W Enghien właśnie zajął czwarte miejsce na piątym miejscu. Wygrała swój jedyny wyjazd do Vincennes tego lata o piątej i ponownie zaprezentowała się bez butów na czworakach, obiecując, że będzie fenomenalna.

13 Dotyk mody : Od początku roku może pochwalić się wygraniem czterech wyścigów. Z drugiej strony na początku maja pokonała proponowany tor. Mimo występów na odległość ma środki na dokończenie pierwszych trzech tego spotkania. rezerwujemy.

3 Fedory z chuteletem : Podchodzi do tej konkurencji z pełnym posiadaniem środków. Właśnie wygrał w Nantes 16 października. Nawet jeśli brakuje mu odniesień do Grande Piste de Vincennes, po zaledwie kilku próbach musi logicznie potwierdzić w terenie.

2 Glina Faustina : Wystartuje w swojej 18. rundzie w roku obrotowym 2022. Niemniej jednak wykazuje godną pochwały konsekwencję, a jej ostatnie drugie miejsce w Nantes, za swoim poprzednikiem, świadczy o dobrej formie. Tutaj jest to jedna z wielkich możliwości miejsc.

6 wróżek : Nasza ulubiona partnerka treningowa, ta mieszkanka Richarda Jolly, znajduje tor, który narzucił mu się ponad 40/1, na początku lutego, zanim zostanie zdyskwalifikowany za skazanie za wstyd. W najlepszym razie mogą zabłocić wodę.

11 Kurdyjska Bogini : Trzeba przyznać, że nie wypracowała sobie tej pozycji w czołówce od około roku. Jest jednak gotowa i zajęła szóste miejsce w ostatnich sześciu wyścigach. Ponadto wygrała już ten kurs. Nawet jeśli wydaje się, że jest zablokowana przez swoje młodsze siostry, miejsce jest w jej wątkach.

READ  Ze szczególnie odważnym spojrzeniem piosenkarka Rihanna ogłasza swoją ciążę na ulicach Nowego Jorku i na ramieniu mężczyzny swojego życia!

9-gwiazdkowa strzałka : Nie najlepsze zaangażowanie, będąc najmniej zamożnym z dwóch konkurentów. Jednak jego obecna forma, jego trenera i regularność dają mu nadzieję. Przynajmniej za zasiłek. Kontrowersyjny problem!

W przypadku braku wrogości: 14 FILLE DU CHENE

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Stephena Davy’ego

Baza
8 Linia Lavo
15. Cenna Egina
Regularne kursy
13 dotyk mody
3 Fedora Chatelet
2 Glina Faustina
na zewnątrz
6 Freire Freelin
11 kurdyjska bogini
9 GWIAZDKA STRZAŁKA

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
8 – Linia Lavao

cios w serce
15- Drogocenna Egina

szalony moment
3 – Chatelet Fedora

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Wybór ZEturf.fr

Prognoza Genybet.fr


Wróć do zamkniętego obszaru Vincennes w piątek wieczorem dla Quinté + zarezerwowanego dla starszych klaczy na torze o długości 2850 m. Dwa wyniki startowe w tym wyścigu są idealnie zbalansowane między dwiema pozycjami, ale wolimy mieć zawodnika, który musi pokonać dystans: Cenna Egina (15). Bardzo konsekwentny, reprezentant kolorów Maréchal nie opuścił pierwszej piątki od kwietnia i musi ponownie walczyć o pierwsze miejsca. Należy zauważyć, że w dwóch próbach w Quintés ten mieszkaniec Christopha Hamela zajął czwarte miejsce. Ponownie musisz na tym polegać.
Koci przez Lavaux (8) Odkrywa bardzo dobry udział i właśnie bardzo dobrze bronił się na torze wyścigowym w Enghien, aby zająć czwarte miejsce. Zapowiada się poważny pretendent do najwyższych miejsc, zwłaszcza że w 3 rundach na torze pokazuje 100% sukces wśród pierwszych 5.
Fedora Chatelet (3) Właśnie wygrał 3000m Nantes Racecourse i powinien mieć taki poziom oporu. Ma prawo do żądania miejsca na platformie. Bardzo wstrętny (6) Generalnie jest bez zarzutu i znów jest na swoim miejscu. Nieunikniony.
Bogini Corday (11) Jest w dobrym stanie i stanowi część bardzo regularnych okazji do zdobywania miejsc w tej okolicy. Dzięki dobrej trajektorii może walczyć o zwycięstwo. Dotyk mody (13) Wyglądała lepiej na swoim ostatnim występie i na podstawie tego, co zrobiła w pierwszej połowie, mogła stanąć na podium. Gwiezdna strzała (9) Nie korzysta z gwiezdnego wejścia i pozostaje na nieco rozczarowujących ofertach. Zbawienie z jego strony jest nadal możliwe w obliczu tej opozycji, która wciąż jest w jego zasięgu. Córka dębu (14) Rozczarowujące, ale znacznie lepsze niż jego poprzednie wersje. Najlepiej nie odrzucać tego zbyt szybko.

READ  Krzyczący Paul Barré halucynuje internautów

Genybet.fr . wybór

numer. koń kierowca
15. Cenna Egina Skrót A.
8 Linia Lavo Julia R.
3 Fedora Chatelet Mater m.
6 Freire Freelin Gilormini ok.
11 kurdyjska bogini j.
13 dotyk mody LAGADEUC F.
9 GWIAZDKA STRZAŁKA Tomasz A.
14 dąb dziewczyna werwa m.
2 Glina Faustina ur.
5 Ewa Madryt Dugard F.
12 Carla de Holme Abrivard M.
10 Bajka Plessis PLOQUIN P.PH.
7 Dothia Dromini T.
1 Galeria Bosney Dywan JF
4 blond szaleństwo Bossuite F
16 Dolce Diban Ciasto z werwy. s.

naciśnij wybór

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
15. Cenna Egina Skrót A.
13 dotyk mody LAGADEUC F.
8 Linia Lavo Julia R.
3 Fedora Chatelet Mater m.
6 Freire Freelin Gilormini ok.
11 kurdyjska bogini j.
2 Glina Faustina ur.
9 GWIAZDKA STRZAŁKA Tomasz A.
14 dąb dziewczyna werwa m.
7 Dothia Dromini T.