Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Posłuchaj i zagłosuj na 19 piosenek (w tym piosenkę Francji)

Posłuchaj i zagłosuj na 19 piosenek (w tym piosenkę Francji)

muzyka


ojciec

Francja reprezentowana przez Carlę i jej piosenkę „Bim Bam Toy” z osiemnastoma innymi krajami zmierzy się z siedemnastą edycją Konkursu Eurowizji Junior, który odbędzie się 24 listopada w Polsce.

W zeszłym roku Francja powróciła do Eurowizji Junior śpiewająco: Angelina ze swoją piosenką Nigdy bez CiebieTo koniec Na drugim miejscuspośród dwudziestu kandydatów. W niedzielę w Gliwicach Carla też spróbuje tego dokonać Bim bam ty. W wieku 14 lat był byłym kandydatem na Dzieciaki Głosu Należy do moich ulubionychwraz ze swoimi hiszpańskimi i polskimi odpowiednikami…

17. edycja konkursu muzycznego dla dzieci w wieku 9–14 lat będzie transmitowana na żywo Francja 2, od 16:00, z komentarzami Stefana Byrne'a i Sandy Heribert. Weźmie w nim udział dziewiętnaście krajów.

Czy Francja może odnieść zwycięstwo? Kim są najpoważniejsi kandydaci? A te, które sprawiają, że masz ochotę zakryć uszy? Aby dać wam wyobrażenie, oto klipy piosenek biorących udział w wyścigu. Możesz głosować na swoich faworytów i uzasadnić swój wybór w komentarzach.

Prosimy pamiętać, że poniższe głosowanie ma charakter wyłącznie rozrywkowy i oczywiście nie będzie brane pod uwagę przy ostatecznym wyniku konkursu Eurowizji Junior. Jednakże od piątku o 20:00 do niedzieli o 15:59 Głosować można on-line na stronie wydarzenia. Po obejrzeniu filmu podsumowującego dziewiętnaście nominowanych będziecie mogli oddać swoje głosy na trzech, czterech lub pięciu swoich ulubionych młodych artystów i całkowicie możliwe będzie oddanie głosu z Francji na Francję, wspierając w ten sposób Carlę. Głosowanie internetowe zostanie wznowione w niedzielę, gdy wszyscy uczestnicy wyjdą na scenę.

READ  20:15 Express: Wojsko Polskie codziennie rekrutuje duże siły do ​​ochrony kraju