Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska: Antivox ogranicza kampanię szczepionkową

Polska: Antivox ogranicza kampanię szczepionkową

Ośrodki szczepień w Polsce nie mają dużych tłumów. Władze kraju stoją w obliczu sprzeciwu opinii publicznej wobec szczepionki Govt-19.

Z danych wynika, że ​​54% populacji zostało zaszczepionych od października.

Kraj stoi w obliczu czwartej fali infekcji i w obliczu nowych środków kontroli oczekuje się, że Holdouts zaczną zmieniać zdanie.

Antivax nadal jest w powietrzu na swoich żaglach w Polsce. Nowe zasady i przepisy socjalne zostały ze złością powitane przez protestujących, którzy przybyli na protest przed polskim parlamentem. Cresscore Brown, poseł z partii politycznej Cofeteroza. „A to jest wydział zdrowia, to znaczy dyskryminacja poprzez segregację. Rząd postanowił pociągnąć pracodawców do odpowiedzialności i nałożyć na nich obowiązek egzekwowania tego. Nowy rasizm”.

Przeciwnicy sprzeciwiają się pomysłowi bycia zmuszonym do pokazania białej stopy. Justina Socha z Ruchu Niechcianej Reakcji Po Szczepieniu wyjaśnia: „Tutaj wejdzie w życie organizacja, która ma obecnie miliony ludzi na ulicach Austrii, Kanady i Australii.”.

Ponad połowa Polaków nie została zaszczepiona, co uważają za „doświadczenie” i „niebezpieczne”. Zmuszanie ich do zaszczepienia się jest pogwałceniem ich podstawowych praw.

Wielu polskich lekarzy, jak na przykład Paweł Grzesiowski, uważa, że ​​można przekonać sceptyków, ale to nie wystarczy – tłumaczy ekspert COVID z Naczelnej Rady Lekarskiej:W Polsce trzeba zrobić znacznie więcej, aby zachęcić tych niezdecydowanych. Możemy nie być w stanie dotrzeć do leków antyszczepionkowych, ale moim zdaniem 10% zostanie zaszczepionych, jeśli uda nam się dotrzeć do biegunów.

W Polsce nasza korespondentka Magdalena Sodonic: „Służby medyczne w Chinach potępiają pierwszy wybuch wariantu Omigron. Podobno ofiarą jest obywatel polski z Warszawy. Do tej pory jednak w Polsce nie wykryto oficjalnie żadnego przypadku nowego wariantu. Magdalena Sodonic, dla Euronews, z Warszawy”.