Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piosenkarka Duffy: porwana i zgwałcona prosi Netflix o usunięcie filmu 365 dni

Piosenkarka Duffy: porwana i zgwałcona prosi Netflix o usunięcie filmu 365 dni

Doświadczyła już okropności porwań, uwięzień i gwałtów. Duffy, walijska piosenkarka i autorka tekstów, wzywa Netflix do usunięcia filmu 365 dni, który już wywołał kontrowersje i został oskarżony o gwałt o charakterze seksualnym.

To gorący temat od kilku dni. Film polski Świat 365 („365 dni” w języku francuskim), wyreżyserowany i wyprodukowany przez Barbarę Beaufs, został opublikowany 9 czerwca i znajduje się w pierwszej dziesiątce filmów w serwisie Netflix w wielu krajach. już, Wielu internautów zarzuca mu, że robi sensację z gwałtu. Film opowiada historię Massimo, członka sycylijskiej mafii, który zakochuje się w pięknej młodej Polce Laurze, gdy ta przechodzi obok niego na plaży. W końcu odnajduje młodą kobietę i przetrzymuje ją w niewoli w jej sycylijskim zamku. Następnie ma 365 dni, aby się w nim zakochać, w przeciwnym razie on ją uwolni. Film prezentowany jako „ekscytujący dramat”… ale Duffy, walijski piosenkarzTen opis nie jest obsługiwany. Dla niej to niewiarygodne, że ten film pozostaje w katalogu Netfliksa. W lutym młoda damo Ujawniła, że ​​została porwana, odurzona narkotykami, zgwałcona i przetrzymywana przez cztery tygodnie. ” Teraz mam się dobrze i jestem bezpieczny ” Ale ” To wymagało czasu Wyjaśniła. To bolesne doświadczenie, które przeżyliśmy w 2011 rokuTrzymała ją z dala od publiczności i blasku fleszy.

List skierowany do założyciela Netfliksa

Dzisiaj naprawdę nie wiem, co myśleć, mówić i robić poza komunikowaniem się z Tobą i wyjaśnianiem Ci tego w tym liście Jak nieodpowiedzialne było ze strony Netflix udostępnienie filmu strumieniowo 365 dni » – pisze piosenkarka i autorka tekstów bezpośrednio do Reeda Hastingsa, założyciela Netflix, w liście ujawnionym przez serwis Czas dostawy. ” Nie chciałam czuć się zmuszona do pisania do Ciebie, ale moje cierpienie mnie do tego zmusza. Z powodu mojego brutalnego doświadczenia, które zdecydowałem się przedstawić jako „erotykę dla dorosłych”.. Nikt nie powinien mylić tego z rozrywką i nie należy tego przedstawiać ani promować w ten sposób. Wszyscy wiemy, że Netflix nigdy nie będzie udostępniał żadnych treści podkreślających pedofilię, rasizm, homofobię, ludobójstwo ani inne zbrodnie przeciwko ludzkości. – mówi. W zeszłym tygodniu na Change.org pojawiła się petycja, w której zwrócono się do Netflix o usunięcie filmu, twierdząc, że gloryfikuje on handel ludźmi i syndrom sztokholmski.

READ  Recenzja: Pałac - Senoropa