Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Październikowa prezentacja MacBooka Pro M1X?

MacBook Pro „M1X” może zostać zaprezentowany na nowym wydarzeniu Apple w październiku, ogłasza Mark Gorman w swoim cotygodniowym biuletynie zatrudnienie. Chip tych urządzeń zostanie wyposażony w 10-rdzeniowy procesor (8 wydajnych, 2 oszczędne) i będziemy mieli do wyboru układ graficzny 16 lub 32 rdzeni. Porównaj z M1, który ma ośmiordzeniowy (4 + 4) procesor i 7 do 8 rdzeni graficznych.

Charakterystyki techniczne, które są takie same jak właściwości dociekliwe Bloomberg dał na wiosnę. W tym czasie wskazał również, że te MacBooki skorzystają z zupełnie nowego projektu, portu MagSafe, portu HDMI i czytnika kart SD. Będzie też więcej niż dwa porty Thunderbolt/USB 4, które sprawią, że Mac M1 będzie codziennie. Gurman również spodziewał się letniej premiery, ale jak wszyscy zauważyli, tak nie było!

Przyszły Mac mini M1X według Johna Prossera będzie spożywany z przymrużeniem oka.

Gurman wspomina również o ulepszeniu technologii ekranu (mini-LED?). Nie podaje oczekiwanych średnic, ale pojawiło się wiele plotek o rozmiarach 14- i 16-calowych. Jeśli chodzi o Maca mini M1X, który zastąpi Maca mini Intel nadal w katalogu, nadal oczekuje się, że w ciągu najbliższych kilku tygodni Jego nowa smukła konstrukcja.

Mapa drogowa Apple Silicon Marka Gurmana: MacBook Pro, Mac mini, iMac i Mac Pro d

Mapa drogowa Apple Silicon Marka Gurmana: MacBook Pro, Mac mini, iMac i Mac Pro do końca 2022 r.

READ  Niespodzianka, gra jest darmowa dla członków Gold