Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Nie da się osiągnąć neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla, dostosowując kilka parametrów na marginesie”.

„Nie da się osiągnąć neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla, dostosowując kilka parametrów na marginesie”.

WYŁĄCZNIE – Aby do roku 2030 wszystkie te produkty były neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla, amerykański gigant wywiera silną presję na swoich dostawców. Le Figaro Podążył za Timem Cookiem, dyrektorem generalnym grupy, do jednego w Holandii.

Specjalny wysłannik do Holandii

Niewielu prezydentów generuje tyle szaleństwa. Zlokalizowany na terenie kampusu zaawansowanych technologii w Eindhoven w południowo-wschodniej Holandii producent półprzewodników NXP był w stanie rzadkiego podekscytowania w poniedziałkowe popołudnie, gdy dyrektor generalny Apple Tim Cook zostawił swojego czarnego sedana, czarną koszulkę polo i tenisówki. Zaproś go do odwiedzenia obiektów. Apple nie ma w zwyczaju ujawniać nazw swoich dostawców, nie mówiąc już o umożliwieniu prasie odwiedzenia jednego z nich.

NXP produkuje komponenty, które umożliwiają obsługę metody płatności Apple Pay i bezpieczeństwo danych na urządzeniach marki. Dotyczy to zwłaszcza Apple Watch, który był w centrum poniedziałkowych dyskusji. W połowie września Apple ogłosił, że dziewiąta edycja połączonego zegarka jest jego pierwszym produktem neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla. Pierwszy krok w kierunku uogólnienia tej funkcji na wszystkie produkty…

Ten artykuł jest przeznaczony dla subskrybentów. Pozostało Ci 80% do odkrycia.

Chcesz przeczytać więcej?

Natychmiast odblokuj wszystkie przedmioty.

Już subskrybowane? zalogować się

READ  Superpozycja kwantowa dociera do mikroskopijnego świata: czy rewolucja komputerów kwantowych jest na horyzoncie?