Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze narzędzia do poprawy pisowni

Najlepsze narzędzia do poprawy pisowni

Dostępne są teraz różne narzędzia do poprawiania pisowni. Dotyczy to zwłaszcza łatek, niektórych aplikacji, filmów z YouTube i ćwiczeń online.

the Francuskie błędy Może to mieć negatywny wpływ na karierę osoby lub firmy. Rzeczywiście, prawdopodobnie podają w wątpliwość wiarygodność jego obserwacji i umiejętności technicznych. Dają zły wizerunek rekrutera, pracodawcy, współpracowników, klientów czy partnerów. Jeśli stawką jest kariera danej osoby lub jeśli jest ona specjalnie do tego zobowiązana Zwróć uwagę na jakość jego pisaniachce poprawić swoją pisownię dzięki łatwym w użyciu i skutecznym narzędziom.

program korekcyjny

Obecnie istnieje wiele programów zaprojektowanych do pracy jako rozszerzenie przeglądarki internetowej. Pozwalają one na kolor czerwonyPłynne i wolne od błędów teksty iger są wszędzie w Internecie. Jest idealny do unikania literówek, błędów gramatycznych lub gramatycznych w ważnych e-mailach, wiadomościach w sieciach społecznościowych i postach na platformach udostępniania. W większości przypadków tego typu narzędzie można również zintegrować z pakietem Microsoft Office i Google. skrócony, Korzystanie z potężnego modułu sprawdzania pisownimasz taką możliwość Udowodnij swoją powagę, umiejętności i profesjonalizm w swojej dziedzinie. Zyskasz wiarygodność, upraszczając swoje życie pisarskie.

Aplikacje poprawiające pisownię

Podobnie jak łatki, aplikacje poprawiające pisownię są obecnie rozpowszechniane na rynku. To jedyna różnica między tymi dwoma narzędziami: pierwsze jest przeznaczone dla komputerów, a drugie dla Zaprojektowany dla smartfonów. Wśród tej drugiej kategorii:

  • Projekt Woltera
  • ortofolia.
  • dyktando.
  • Zatoka współczulna
  • powiązany.
  • Larousse’a.
  • Conjuquizz.
  • ortoseny.

Kiedy można uzyskać dostęp do niektórych z tych narzędzi Bezpłatnie na telefony z Androidem i iOSi inni vs. Alternatywnie może być dostępna tylko na Androida lub iOS.

Filmy na youtube

Filmy w YouTube oferują kolejną okazję do poprawy pisowni. W rzeczywistości umożliwiają to różne kanały na tej popularnej platformieNaucz się unikać francuskich błędów w zabawny lub bardziej formalny sposób. Na przykład, jeśli lubisz się śmiać, rozwijając swoją wiedzę, możesz wybrać treść „Aurore et Jean-Jacques”. Z drugiej strony, jeśli wolisz poważnie traktować lekcje, lepiej wybierz „Spelling TV” lub kanał Valérie Strohmenger.

READ  SNK jest teraz własnością tego polityka w 96%

Ćwiczenia online

Aby poprawić pisownię, możesz także użyć Ćwiczenia i testy online na określone tematy oferowane przez kilka stron internetowych. Ten typ narzędzia jest szczególnie odpowiedni dla tych, którzy preferują interaktywne metody nauczania. Innymi słowy, jest odpowiedni dla osób, które chcą poznać słabości i najczęstsze błędy w języku francuskim.

Becherel i słowniki

Bescherelle i słowniki, takie jak Larousse czy Robert, pozostają klasykami poprawiającymi ortografię. Są one niezbędne dla Opanuj zasady gramatyki, koniugacji i gramatyki A także odkryć prawdziwe znaczenie niektórych słów, które budzą wątpliwości.