Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na jakich ekranach można znaleźć Oqee?

Abonenci Freebox: na jakich ekranach można znaleźć Oqee?

Początkowo uruchomiony w odtwarzaczu Pop, interfejs Oqee trafił na wiele ekranów. Univers Freebox zawiera podsumowanie różnych rodzajów wsparcia i warunków wymaganych do uzyskania do nich dostępu.

Wraz z dzisiejszą premierą wersji beta na Android TV, Free wprowadził teraz swój interfejs telewizyjny do dużej części mediów dostępnych na rynku. Jednak korzystanie z niektórych urządzeń jest ograniczone do określonej grupy subskrybentów, dlatego przedstawiliśmy Ci podsumowanie.

Przypominamy, że QEE by Free zapewnia dostęp do ponad 550 kanałów telewizyjnych na żywo, w tym ponad 220 wbudowanych, a także zaawansowanych funkcji, takich jak odtwarzanie i nagrywanie ze 100 godzinami wliczonymi w cenę dla wszystkich abonentów Freebox Pop i Freebox Delta (0,02 €/godz./miesiąc) po ) lub bezpośrednie sterowanie, aby wstrzymać lub cofnąć program. Możesz także użyć startu, aby kontynuować jednym kliknięciem na początku nadawanego programu bez wcześniejszego nagrywania i wznowić odtwarzanie, aby wybrać ulubiony program w miejscu, w którym go przerwałeś, aby obejrzeć go z dowolnego ekranu, w domu lub w wybrać się.

Wreszcie, interfejs oferuje tworzenie osobistych profili dla każdego członka rodziny, a także rekomendację oprogramowania: Oqee oferuje subskrybentom sugestie podzielone tematycznie według pory dnia.

Klasyczna formuła: Oqee dla wszystkich posiadaczy odtwarzacza pop

Pierwsze rozwiązanie jest najbardziej oczywiste: interfejs jest przeznaczony dla tego urządzenia. Wszyscy abonenci wyposażeni w darmowy miniodtwarzacz będą mieli dostęp do interfejsu Oqee. Wszystkie funkcje są oczywiście uruchamiane, odtwarzane lub sterowane bezpośrednio, z jedną cechą: dedykowanym przyciskiem dla tego interfejsu na pilocie odtwarzacza.

Możesz więc jednym kliknięciem przełączyć się z interfejsu Android TV, w którym znajdują się różne aplikacje pobrane z Google Store, na Oqee, aby oglądać ulubione kanały. Uwaga, jeśli odtwarzacz może być oferowany jako główny dekoder w ramach subskrypcji Freebox Delta lub Pop, możliwe jest również uzyskanie go za pośrednictwem opcji multi-TV dla innych bezpłatnych programów.

READ  Astronauci zgłaszają pęknięcia na pokładzie stacji kosmicznej

Alternatywa dla Androida: Apple TV 4K

Czy potrzebujesz dekodera, który jest zgodny z Twoim ekosystemem Apple? Oqee jest również dostępny jako aplikacja na wszystkich telewizorach Apple 4K. Jeśli Free oferuje swoim abonentom urządzenie ze zniżką, już teraz można uzyskać do niego dostęp na modelu uzyskanym gdzie indziej niż u operatora, pamiętając jednak, aby połączyć się z siecią Freebox, aby skorzystać. Jest to również jedyny sposób na skorzystanie z Siri Remote, modelu sprzedawanego z rabatem (2 euro miesięcznie przez 48 miesięcy), oferując bezpłatnie zupełnie inny pilot.

Wszyscy abonenci Freebox mogą z niego skorzystać, pod warunkiem, że posiadają ten dekoder. Należy pamiętać, że oprócz tego, że są oferowane jako główne urządzenie dla abonentów Freebox Delta i Pop, abonenci Freebox Revolution i mini 4K mogą skorzystać z opcjonalnej bezpłatnej oferty wielu telewizorów bez dodatkowych kosztów.

Nie jest potrzebny dekoder: Samsung Smart TV

To pierwsze medium, które Oqee wyeksportowało poza Freeboxy: aplikacja Oqee jest dostępna na najnowszych podłączonych telewizorach koreańskiego producenta. Aplikacja była od niedawna dostępna Rozszerzony dla wszystkich subskrybentów Freebox, pod warunkiem, że urządzenie jest oczywiście podłączone do Twojego serwera.

Pamiętaj jednak, że z aplikacją są kompatybilne tylko modele z 2018 roku lub nowsze, które działają pod TizenOS 4.0 (lub nowszym). Możesz sprawdzić, czy Twój obecny model jest kompatybilny Korzystając z tego linku.

Dla wszystkich Twoich kanałów mobilnych: aplikacja na Androida i iOS

Nie chcesz przegapić ulubionego programu w trasie? Free oferuje również mobilną wersję Oqee, dostępną dla wszystkich abonentów Freebox Pop i Freebox Delta.

Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać aplikację z playstore lub App Store w zależności od smartfona i wprowadzić swoje dane logowania Freebox podczas logowania. Następnie znajdziesz swoje treści zorganizowane w całkowicie przeprojektowanym interfejsie dla urządzeń mobilnych. Zaletą jest to, że nie musisz być darmowym abonentem komórkowym, aby z niej skorzystać, aplikacja działa tak długo, jak jesteś podłączony do sieci 4G lub 5G, niezależnie od operatora.

READ  AMD traci tron, recenzja testu Alder Lake

Ostatni dostęp subskrybentów Freebox Pop i Delta: wersja na Android TV

Oto główna wiadomość dnia: interfejs jest już dostępny na Telewizory i telewizory z systemem Android. W chwili pisania tego tekstu jest to wersja beta uruchomiona w Sklepie Play, ale aplikacja jest dostępna dla wszystkich urządzeń z systemem Android 8, takich jak telewizory Sony, Xiaomi, Oneplus, a nawet etui Nvidia Shield lub Xiaomi mi Box. Freebox mini jest taki nienaruszony 4k.

Nadal istnieje kilka ekosystemów telewizyjnych do pokonania na Oqee, w tym niektóre systemy operacyjne producentów takich jak LG, a nawet te z Amazon i Fire Sticks. Jednak wciąż istnieją dwa ostatnie nośniki, których gracz jeszcze nie odkrył w momencie pisania tego tekstu: przeglądarki internetowe i konsole do gier.