Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Murad prawie zareagował na jego fizyczną przemianę

Powrót do szkoły inspiruje Kada Murada. W niedzielę 22 sierpnia aktor udostępnił na swoim koncie na Instagramie kilka swoich zdjęć w ubraniach i przebraniu.

Te zdjęcia, zauważone przez kilka magazynów o celebrytach, wywołały reakcję. Trzeba powiedzieć, że 57-letni aktor nie robił rzeczy na pół. Ubierała się jak kobieta o wyglądzie lat siedemdziesiątych, potem jako staruszek, już od lat pięćdziesiątych trudno rozpoznać Kada Murada.

zabawne reakcje

Co bawi internautów, którzy nie omieszkali przyjąć tej inicjatywy i twórczo i oryginalnie komentować ten nowy styl, porównując aktora do grupy postaci. „Podobno François Hollande przebrany za Lillian (od Catherine i Lillian)”, „Tata?” Internauci napisali, gdy inne niewiadome wykazały podobieństwa do „kuzynki panny Doubtfire”, „Patricka Timsita” lub „Tootsie”. Komentarze od nieznajomych, po których następowało po kolei kilka osobistości. „Hej bracie, wyglądasz jak moja siostra”, „Jesteś moim idolem”, zareagowali odpowiednio Elie Simon i Cyril Linnac.

Projekt w perspektywie?

„Ale po co to przebranie?” Następnie zapytał surfer, zwłaszcza że tłumacz „Czarnego Barona” opublikował drugie ujęcie w ten sam sposób, w jaki zrobiono to dobrze kilka godzin później.

Tak utalentowany jak Kad Murad, naprawdę bezpiecznie jest mieć ręce profesjonalnego wizażysty i stylisty. Nieskazitelna peruka, makijaż w stylu studia filmowego, wyszukany kostium, perfekcyjnie przeszyta broda… czego oczekujesz dalej? Czy te publikacje zapowiadają nowy projekt? Aktor nie powiedział jeszcze więcej.

READ  Dr Gharib 2, Tenor... Nowe kino 4 maja