Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Modelka Naomi Campbell została matką w wieku 50 lat

Modelka ujawniła zdjęcie na Instagramie. Nie podała szczegółów, w tym imienia dziecka oraz daty ani okoliczności jego urodzenia.

Brytyjska modelka Naomi Campbell, lat 50, wywołała niespodziankę w mediach społecznościowych, gdy we wtorek ujawniła narodziny swojego pierwszego dziecka, małej dziewczynki.

„Zostałam wybrana przez piękny mały cud na jej matkę. Jestem zaszczycona, że ​​mam tego pięknego ducha w moim życiu” – napisała słynna modelka na Instagramie, pokazując zdjęcie stóp swojego dziecka. Naomi Campbell, która za kilka dni będzie obchodzić 51-lecie swojego życia, kontynuowała: „Nie ma słów na opisanie tej niezachwianej więzi, którą teraz z tobą dzielę, mój aniele”.

Pragnienie z dzieciństwa

Modelka, która mieszka w Nowym Jorku, nie podała żadnych dalszych szczegółów, w tym imienia swojego dziecka oraz daty ani okoliczności jego urodzenia.

Naomi Campbell była chwalona przez wiele celebrytów ze świata kina i mody, takich jak amerykański projektant Marc Jacobs, aktorki Zoe Zaldana i Judy Turner Smith.

Naomi Campbell w ostatnich latach wielokrotnie wspominała w prasie o swoim pragnieniu posiadania dziecka. W 2017 roku powiedziała brytyjskiemu dziennikowi: „Zawsze myślę o posiadaniu dzieci”. Wieczorny standard. „Ale teraz, wraz z postępem nauki, myślę, że mogę to robić, kiedy chcę”.

READ  Rodziny wielodzietne: plemię Qayat ogłosiło smutną separację