Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mieszkanie BTS Jimina zbanowane po utracie składek na ubezpieczenie zdrowotne, odpowiedzi agencji

Według raportu Biz Korea potwierdzono, że Jimin (prawdziwe nazwisko Park Ji-min), członek światowej sławy grupy BTS, został porwany przez National Health Insurance Service za nieopłacanie składek na ubezpieczenie zdrowotne. Jimin zwrócił składkę na ubezpieczenie zdrowotne dopiero po wysłaniu 4 zawiadomień o wykluczeniu.

Potwierdzono, że oddział Narodowej Służby Zdrowia w Yongsan przejął mieszkanie Jimina Nine One Hannam 25 stycznia.

Jimin kupił to mieszkanie o wartości 293,93 ㎡ za 5,9 miliarda wygranych w maju ubiegłego roku. Kwestia ta stała się kontrowersyjna, odkąd Jimin kupił mieszkanie w bardzo starym budynku, który ma zostać przebudowany, a jego wartość bardzo szybko wzrośnie. W związku z kryzysem mieszkaniowym w Seulu internauci byli niezadowoleni z wiadomości.

Rejestr gruntów wskazuje, że powód został „wpisany przez (sekcja nabywania kwalifikacji – 505)” i że właściciel praw [pour l’appartement] On jest tutaj Krajowy Zakład Ubezpieczeń Zdrowotnych. Ponieważ rejestracja rezerwacji nie została anulowana do 22 kwietnia, trzy miesiące po zarejestrowaniu rezerwacji, uważa się, że Jimin zapłacił składki na ubezpieczenie zdrowotne z opóźnieniem. W okresie rezerwacji Narodowe Ubezpieczenie Zdrowotne podobno wysłało Jiminowi 4 powiadomienia o rezerwacjach.

W związku z tym agencja BTS Big Hit Music (HYBE) natychmiast wydała tej nocy oficjalne oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​zaniedbanie Jimina w zakresie składek na ubezpieczenie zdrowotne było winą agencji.

Agencja oficjalnie poinformowała NewsN 24 kwietnia: „Sytuacja ta powstała z powodu błędu w procesie przekazywania poczty, w którym firma najpierw odbiera pocztę, która dotarła do rezydencji artysty i dostarcza ją artyście.”

„Jimin od końca zeszłego roku nie zdawał sobie sprawy z opóźnienia w ubezpieczeniu z powodu swojego harmonogramu za granicą i długich wakacji, a gdy tylko został zaalarmowany o sytuacji, zapłacił składki w całości i sprawa została zamknięta” Dodano BigHit. „Przepraszamy za zaniepokojenie artysty i fanów z powodu zaniedbania firmy”.

źródło

READ  Pekin krytykuje „niewłaściwe” zachowanie w branży rozrywkowej