Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mężczyzna znajduje w pociągu urządzenie USB z napisem „Kopiowanie i wysyłanie jest bezpłatne”: sprawdza, co jest na nim zapisane

Mężczyzna znajduje w pociągu urządzenie USB z napisem „Kopiowanie i wysyłanie jest bezpłatne”: sprawdza, co jest na nim zapisane

Wiadomości technologiczne Jvi Mężczyzna znajduje w pociągu urządzenie USB z napisem „Kopiowanie i wysyłanie jest bezpłatne”: sprawdza, co jest na nim zapisane

dzielenie się :


Podróżując pociągiem mężczyzna znalazł pamięć USB, co było dość interesujące, ponieważ zawierało informację „Bezpłatne kopiowanie, a następnie wysyłanie”. Oczywiście nie mógł się oprzeć ciekawości, żeby dowiedzieć się, co jest w środku…

Ciekawy pendrive znaleziony w pociągu

Podczas korzystania z transportu publicznego nierzadko można znaleźć zapomniane lub porzucone przedmioty, ale czasami niektóre z nich mogą zaskoczyć… Jest to szczególnie widoczne w przypadku odkrycia udostępnionego przez BagarDoge na Reddicie.

W pociągu facetowi wpadło w ręce urządzenie USB. Byłaby to całkiem normalna historia, gdyby nie było napisane, że „kopiowanie i przesyłanie jest bezpłatne”.. Ciekawa wiadomość, która na pewno sprawi, że będziesz chciał zobaczyć, co kryje się w środku!

Mężczyzna, o którym mowa, podzielił się tą historią na Reddicie i zapytał internautów o opinię na temat tego, co może zawierać ten klucz. Post, który wywołał świetną interakcję!

Pojawiło się wiele spekulacjiNiektórzy spekulowali, że może to być czyjaś składanka lub playlista muzyczna, inni zakładali najgorsze, zastanawiając się, czy to USB Killer, czy może klucz USB, który w ciągu kilku sekund uszkadza komputer, uniemożliwiając użytkownikowi jakąkolwiek interwencję to dookoła. Inny internauta zastanawiał się, czy nie mamy do czynienia z chwytem marketingowym mającym na celu promocję artykułu lub artysty.

Ale większość obawia się, że to tylko wirus. Trzeba powiedzieć, że istnieje przerażająca ilość złośliwego oprogramowania i istniała duża szansa, że ​​ta tajemnicza pamięć USB zawierała jego część. Z tego powodu najlepiej unikać wkładania porzuconych pamięci USB do komputera.

Tylko, że ostatecznie nic z tego nie było…

Ale co zawiera ta pamięć USB?

Pomimo niebezpieczeństw, jakie ten klucz mógł stwarzać dla komputera, BagarDoge nie mógł powstrzymać się od ciekawości, aby zobaczyć, co jest w środku. Ponownie podzielił się swoim odkryciem na Reddicie, choć treść ostatecznie go rozczarowała…

READ  Recenzja Nokia G22: wytrzymały smartfon klasy podstawowej zbudowany z myślą o trwałości

Kończymy napięcie. Zawartość pamięci USB składa się głównie z wiadomości religijnych, zwłaszcza w formie filmów, które często poruszają temat cudów. Zawartość jest podzielona na dwa foldery:

  • Folder historyczny zawierający najnowszą przetłumaczoną wersję audio Biblii (w tym Stary i Nowy Testament) oraz plik „Przeczytaj mi”.
  • Folder wideo: Istnieją cztery podfoldery, każdy oznaczony rokiem, zawierające różne klipy o tytułach takich jak „100 cudów w 100 dni” lub „Radość uzdrowienia”.

Krótko mówiąc, nic soczystego… Do przeglądania zawartości klucza USB internauta posłużył się starym Windows Phone, czyli starym mobilnym systemem operacyjnym opracowanym przez Microsoft.