Sylvain Ogier, współczesny poszukiwacz przygód i wrażeń, stworzył Mapę Skarbów, aby przez 10 lat mógł zarabiać na swojej pasji, zanim przekazał pałeczkę Cyrilowi Feraudowi.
Sylvain Ogier opracowywał mapę skarbów, którą tworzył od zera przez prawie dziesięć lat, nie stroniąc od żadnych przygód, aby ukończyć misje, co zademonstrował na planie PAF w Pascale de la Tour du Pin, 14 września na C8. Będąc dziennikarzem radiowym, chorobę afektywną dwubiegunową odkrył pod koniec życia i jej konsekwencje, w tym przede wszystkim skłonności samobójcze, o czym wspomina w swojej autobiograficznej książce pt. „Wracam z daleka”.
„Faut pas rêve” i „La Carte aux Trésors”: niezwykle emocjonujące momenty telewizyjne
Ma teraz 68 lat, Sylvaina Ogiera Uważa, że „przebyła długą drogę” po tym, jak w wieku trzydziestu pięciu lat zdiagnozowano u niej tę chorobę. Wyjaśnił, że w radiu działał do 2017 roku Pascala de la Tour du Pin Po tym, jak w wieku trzydziestu trzech lat uległ wypadkowi na paralotni, w wyniku którego doznał kalectwa prawej stopy. Jednak ani wypadek, ani diagnoza choroby afektywnej dwubiegunowej nie przeszkodziły mu w kontynuowaniu bogatej kariery w telewizji i radiu. W sumie prowadzi około 100 transmisji z Mapy Skarbów Sylvaina Ogiera. Wszystko zaczęło się od trzech życzeń, które spełnił po wypadku na paralotni, włączając w to zostanie pilotem helikoptera. „Widziałem we Francji, co robię dla Michela Druckera, więc pomyślałem, że moglibyśmy stworzyć grę przygodową i tak było przez 10 lat”. Czy ogłosił?
W tym kontekście twórca „Mapy Skarbów” wyjaśnił swoją opinię na temat swojego następcy, Cyryl Ferraud. „Robi bardzo dobrą robotę” „Jest młody, dynamiczny, ma dobry wygląd, jest miły”. Zaczął Sylvain Ogier. Myślę, że dobrze poradził sobie z tym zadaniem, nie było to łatwe. Ukończył, „Szczerze mówiąc, myślę, że jest na miejscu”. Wierząc, że jest najlepszym następcą, jakiego może mieć. Biorąc pod uwagę, że w latach 90. i 2000. programy osiągały szczytowy udział w rynku wynoszący 25%, czyli około 4 milionów widzów, wyzwanie stojące przed Cyrilem Ferraudem jest z pewnością znaczące, ale komplementy Sylvaina Ogiera bez wątpienia go ucieszą.
„Dumny fanatyk sieci. Subtelnie czarujący twitter geek. Czytelnik. Internetowy pionier. Miłośnik muzyki.”
More Stories
W Cannes można zobaczyć film biograficzny o Władimirze Putinie, wyprodukowany w całości przez sztuczną inteligencję
Polski thriller Netflixa to wielka niespodzianka jesieni (wspina się na pierwszą dwójkę)
Gerard Depardieu zostaje oskarżony o napaść na tle seksualnym, a jego prawnik mówi: „Przypuszcza się…”