Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lidl prezentuje nowy mebel do przechowywania butów za mniej niż 20 euro!

W domu uporządkowanie wszystkich butów może być trudne. Często są schowane w naszych szafach lub, co gorsza, schowane w przedpokoju. Rezultat: łatwiej się odnaleźć, a wnętrze jest czyste i uporządkowane. Dlatego bezwzględnie należy postawić na praktyczną i solidną szafkę na buty.

Lidl przedstawia nową półkę na buty

Aby pomóc fanom Czółenka, trampki lub klapkiNiemiecki gigant Lidl znalazł rozwiązanie: szafkę na buty Solidny i praktyczny i in Bardzo niedrogie. Tym samym marka oferuje pościel Stojak na buty LIVARNO Do Wymiary 69x88x27 cm, pozwalają na Przechowuj około 18 par !

Lidl: stojak na buty za mniej niż 20 euro

Szafka na buty Livarno jest wyposażona w Lidl 12 wyściełanych wsporników i 4 półki Idealny do przechowywania wszystkich butów bez wyjątku. Jednak tym, co najbardziej kusi nas w tych wyjątkowych meblach, jest ich cena: Tylko 19,99 euro ! Prawdziwa okazja!

DIY: Jak zrobić szafkę na buty?

Jeśli masz Duch majsterkowiczaWiem, że to całkowicie możliwe Stwórz własną szafkę na butyz dostępnymi środkami. Skorzystaj z pomocy np drewniane paletyl pudełka na winol rury PCV Lub nawet podpórki, które dadzą ci życie Kolejna szafa na buty!

READ  iPhone 13 Pro traci dzięki tej promocji nie mniej niż 230 euro w wersji 512 GB