Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lidl prezentuje nowy mebel do przechowywania butów za mniej niż 20 euro!

Lidl prezentuje nowy mebel do przechowywania butów za mniej niż 20 euro!

W domu uporządkowanie wszystkich butów może być trudne. Często są schowane w naszych szafach lub, co gorsza, schowane w przedpokoju. Rezultat: łatwiej się odnaleźć, a wnętrze jest czyste i uporządkowane. Dlatego bezwzględnie należy postawić na praktyczną i solidną szafkę na buty.

Lidl przedstawia nową półkę na buty

Aby pomóc fanom Czółenka, trampki lub klapkiNiemiecki gigant Lidl znalazł rozwiązanie: szafkę na buty Solidny i praktyczny i in Bardzo niedrogie. Tym samym marka oferuje pościel Stojak na buty LIVARNO Do Wymiary 69x88x27 cm, pozwalają na Przechowuj około 18 par !

Lidl: stojak na buty za mniej niż 20 euro

Szafka na buty Livarno jest wyposażona w Lidl 12 wyściełanych wsporników i 4 półki Idealny do przechowywania wszystkich butów bez wyjątku. Jednak tym, co najbardziej kusi nas w tych wyjątkowych meblach, jest ich cena: Tylko 19,99 euro ! Prawdziwa okazja!

DIY: Jak zrobić szafkę na buty?

Jeśli masz Duch majsterkowiczaWiem, że to całkowicie możliwe Stwórz własną szafkę na butyz dostępnymi środkami. Skorzystaj z pomocy np drewniane paletyl pudełka na winol rury PCV Lub nawet podpórki, które dadzą ci życie Kolejna szafa na buty!

READ  Twitch: Gwiazda piłki nożnej subskrybuje tego słynnego widza, który jest w szoku!