[Guida Gratuita al Trading sul Forex] Ściągnij teraz Bezpłatny przewodnik po handlu online: Nowy przewodnik, który wyjaśni – w prosty, ale szczegółowy – Podstawy na początek Wymiana taryf.
Udoskonalanie technologii stosowanych do ratowania życia i opracowywanie nowych rozwiązań operacyjnych i szkoleniowych, aby zwiększyć wydajność i maksymalny poziom bezpieczeństwa ludzi. Nago. Takie są cele odnowionej umowy między Leonardo a Narodowym Korpusem Ratownictwa Alpejskiego i Speleologicznego (CNSAS), która została po raz pierwszy podpisana w grudniu 2016 r. i ponownie zaproponowana na kolejne trzy lata.
Oba, Leonardo i CNSAS, są punktami odniesienia – także na arenie międzynarodowej – w sektorze ratownictwa górskiego i nieprzepuszczalnym środowisku, gdzie helikopter jest obecnie strategicznym zasobem do ratowania życia poprzez wykonywanie najbardziej złożonych zadań. Również w tym historycznym okresie: w 2020 r. Alpine Rescue przeprowadziło największą liczbę misji w historii Legionu (ponad 10 000 rocznie), podczas gdy Leonardo stale zwiększa możliwości misji swoich produktów nowszej generacji, AW139 i AW169. W zakresie sprzętu i wydajności usługi wsparcia i szkolenia dla personelu pielęgniarskiego i ratunkowego. Dodatkowym wyzwaniem było to, że walka z wirusem Corona wpłynęła na wszystko, a mistrz helikopterów w kilku misjach transportowych wykorzystywał pewne biologiczne nosze zabezpieczające, które po raz pierwszy zostały użyte we Włoszech i na świecie w cywilnych ambulansach lotniczych Leonardo.
Podczas głównego wydarzenia, które odbyło się przed otwarciem sezonu letniego w fabryce Leonardo w Sesto Calende (Wirginia), siedzibie głównej akademii szkoleniowej firmy, w której szkolono również personel przydzielony do misji ratowniczych śmigłowców z na całym świecie, liderzy dywizji CNSAS i Leonardo’s Helicopters.
ambitne cele. Dokument wzmacnia współpracę, która trwa już w terenie od lat, odkąd personel ratownictwa alpejskiego i jaskiniowego rozpoczął pracę nad helikopterami Leonarda. Umowa o współpracy na okres trzech lat, z możliwością przedłużenia, przewiduje powołanie wspólnej grupy roboczej. Poprawi to wymianę informacji w celu dokładnej oceny specyfikacji technicznych modeli Leonardo Rescue Helicopter, ich wyposażenia misji i konfiguracji kabiny, aby zwiększyć ich wydajność i skuteczność. Obaj partnerzy zbadają również nowe technologie ratownictwa śmigłowcowego i ich adaptację do współczesnych potrzeb operacyjnych, a także wspólny rozwój systemów nawigacji, geolokalizacji i mapowania. Zajęcia szkoleniowe obejmą również techniki posługiwania się wyciągarką ratunkową, zwłaszcza z użyciem noszy.
„Odnowienie umowy z Leonardo może przynieść korzyści jedynie całemu systemowi ratowniczemu i ogólnie obszarowi ochrony ludności – szef Alpejskiego Ratownictwa i Pogotowia Speleologicznego Maurizio Dilantonio – powiedział, że współczesne ratownictwo medyczne wymaga rozwinięcia perspektywy agencji, gdzie wyspecjalizowane siły ratownicze są również w stanie współdziałać ze światem badań przemysłowych i produkcji, aby zapewnić obywatelom doskonałą obsługę”.
Gian Piero Catillo, dyrektor zarządzający Leonardo’s Helicopter Division, powiedział: „W naszej akademii szkoleniowej w Sesto Calende, przedstawicielu wspólnego lotu, który rozpoczęliśmy razem lata temu, zdecydowanie odnawiamy wspólne zaangażowanie w szkolenie personelu przypisanego do kluczowych operacji za pomocą jednego pojazdu jak helikopter, Rozwijaj nowe rozwiązania i możliwości, aby Air Ambulance coraz lepiej wypełniał swoją misję. Razem będziemy pracować nad nowymi projektami, które pozwolą nam przynieść owoce tych synergii w naszych produktach.
- Ratownictwo alpejskie i smyczki*. Krajowy Urząd Ratownictwa Alpejskiego i Speleologii zatrudnia obecnie 7000 techników we wszystkich regionach Włoch. Działając od 1963 r., wykonuje około 8000 misji ratunkowych rocznie, z których wiele jest realizowanych za pomocą helikoptera. Jest to krajowa struktura operacyjna Narodowej Służby Ochrony Ludności, a jej głównym celem jest zapewnienie pomocy medycznej w nagłych wypadkach oraz działań w zakresie ochrony ludności, zgodnie z wyraźnym prawem stanowym. Wszyscy operatorzy techniczni przechodzą ciągły proces szkoleniowy prowadzony przez szkoły krajowe, w skład którego wchodzą trenerzy techniczni, trenerzy medyczni i zdrowia, trenerzy psów i innych specjalności: szkoły studiują i rozwijają innowacyjne techniki ratownicze, które stają się integralną częścią szkolenia wszystkich ratowników.
Leonardo, globalna firma high-tech, jest jedną z wiodących światowych firm z branży lotniczej, obronnej i bezpieczeństwa oraz wiodącą włoską firmą przemysłową. Zorganizowany w pięć dywizji biznesowych, Leonardo ma dużą obecność przemysłową we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Polsce i Stanach Zjednoczonych, gdzie działa również poprzez spółki zależne, takie jak Leonardo DRS (Defense Electronics) oraz kilka spółek joint venture i inwestycji kapitałowych: ATR, MBDA , Telespazio i Thales Alenia Space i Avio. Leonardo jest w stanie konkurować na najważniejszych rynkach międzynarodowych, opierając się na obszarach lidera technologicznego i produktowego (helikoptery, samoloty, płatowce, elektronika, cyberbezpieczeństwo i lotnictwo). Notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Mediolanie (LDO), w 2020 r. Leonardo osiągnął skonsolidowaną sprzedaż na poziomie 13,4 miliarda euro i zainwestował 1,6 miliarda euro w badania i rozwój. Firma znajduje się w indeksach Dow Jones Sustainability Indexes (DJSI) od 2010 roku, a w 2020 roku drugi rok z rzędu została potwierdzona jako lider w sektorze lotniczym i obronnym.
(GD – www.ftaonline.com)
Analiza trendów finansowych (FTA Online) jest dostawcą treści finansowych. Dział Badań analizuje rynki jako całość i stawia sobie za zadanie wspieranie zarówno klasy inwestorów instytucjonalnych, jak i sektora prywatnego oraz jak najszybsze wyłapywanie zmian na rynkach finansowych w celu świadczenia zaawansowanych usług.
„Miłośnik muzyki. Miłośnik mediów społecznościowych. Specjalista sieciowy. Analityk. Organizator. Pionier w podróżach.”
More Stories
Ta polska firma produkuje w 100% biodegradowalne talerze i sztućce z wykorzystaniem pszenicy
Toupret kupuje konkurenta w Polsce
Drobiarski gigant LDC jest w trakcie przejęcia fabryki Konspolu w Polsce