Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kim jest James Norton, faworyt do grania 007?

James Norton niesamowite w Miejsce jak żadne inne autorstwa Urberto Pasoliniego. W tym filmie animowanym Bez płaczu brytyjski aktor gra śmiertelnie chorego 30-latka, który szuka rodziny zastępczej dla swojego 3-letniego syna. podczas
Angielskie zakłady Widziałem już, jak stał się następnym Jamesem Bondem, 20 minut Spotkanie.

„To szalona historia. To historia o Jamesie Bondzie” — przyznaje 35-letni komik 20 minut. Kiedy dowiedziałem się, że jestem na tej liście, byłem oszołomiony. Produkcja 007 zostanie wybrana za kilka miesięcy, a nawet lat! Ale jeśli to może zwrócić uwagę na moją obecną pracę, to w porządku. Ten charyzmatyczny młody człowiek z pewnością ma wszelkie atuty, by odnieść sukces. Miejsce jak żadne inne Daje możliwość lepszego zrozumienia jego talentu i spojrzenia na swoją karierę.

na małym ekranie

Widzieliśmy Jamesa Nortona w różnych serialach, które pozwoliły mu grać bardzo różne postacie. Po pojawieniu się w Lekarz z W 2013 roku był recydywistą oskarżonym o gwałt w Szczęśliwa Dolina. Następnie zmienił się w detektywa religijnego, aby Granchester. zmień styl na Nevers Gdzie gra manipulującego arystokratę, który skupia się na sprawach seksualnych… Dobry punkt wyjścia do stania się agentem 007, prawda?

„Telewizja nauczyła mnie strzelać szybko i być zawsze na nogach” — mówi Norton. Możliwość rozwijania postaci przez kilka odcinków jest ekscytująca i pomogła mi uzyskać więcej dojrzałości w mojej grze.

na dużym ekranie

Zadebiutował w 2009 roku w Edukacja Samotny Sherwig kontra Carey Mulligan. Widzieliśmy to również w Przyspiesza autorstwa Rona Howarda i Doktor Mars dziewczyny autor: Greta Gerwig więcej a Miejsce jak żadne inne Pozwala jej poruszać się w górę, ponieważ jest obecna prawie wszędzie.

„To, co mnie poruszyło, to fakt, że łzy nie są łzami”, mówi. Udało mi się znaleźć czas na nawiązanie prawdziwej relacji z młodym Danielem Lamontem, który uosabia mojego syna. Wszystko wydarzyło się w bardzo naturalny sposób, co moim zdaniem znalazło odzwierciedlenie w filmie. „

READ  Twitch Cream zbiera rekordowe 10 milionów euro na walkę z głodem

I teraz?

James Neutron zachowuje spokój, kontynuując swoje przygody na dużym i małym ekranie. „Nie dam się zwieść faktowi, że mogę być Jamesem Bondem, dopóki nikt oficjalnie się ze mną nie skontaktuje” – zapewnia. Uważam, że jest to bardzo ciekawe, ale nie tylko ja w kolejce! zobaczymy. Nie moglibyśmy powiedzieć nic lepszego niż to i walczymy o to.