Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kierownictwo M6 oferuje swoje wsparcie Karen Le Marchand po dezinformacji o jej zachowaniu w „Miłość jest na łące”: „Ona ma swoją osobowość, ale ma wielką szczerość”

Kilka dni temu artykuł w magazynie Public potwierdził, że Karen Le Marchand była „bolesna w zespołach i fałszywie przyjaźniła się z rolnikami” w „Miłości na łące” na M6, według źródła zbliżonego do jego scen. Od tego czasu w sieciach społecznościowych wielu uczestników programu broniło gospodarza po tych fałszywych informacjach.

Wczoraj dyrekcja kanału podczas konferencji prasowej broniła Karen Le Marchand. „To są uwłaczające i bezpodstawne uwagi [la société de production de “L’amour est dans le pré”, ndlr]Chcieliśmy raz jeszcze wyrazić nasze wsparcie” – powiedział Guillaume Charles, General Manager Programs w M6. gwiazda ekranu.

I dodać: “Ma swoją osobowość, jak wiemy, ale jest bardzo lojalna. Kiedy kocha, kocha, a kiedy nie kocha, nie kocha. Musiałeś widzieć falę wsparcia, zwłaszcza rolników ale także wsparcie osób zaangażowanych w jej programy.” Guillaume Charles wyjaśnił: „M6 ponawia swoje poparcie. Będziemy nadal być czujni. Zawsze będziemy bronić Karen”.

READ  Payette stopiła się, blefując, żeby sprzedać klub? Włoski napastnik wycelował w ... 3 wiadomości OM z 23 kwietnia!