Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Middleton: Wybór dokonany w ostatniej chwili zmienił jej związek z Williamem w ciągu kilku sekund

Kate Middleton: Wybór dokonany w ostatniej chwili zmienił jej związek z Williamem w ciągu kilku sekund

Reszta po ogłoszeniu

Ta historia jest godna baśni pomiędzy Kate Middleton i księciem Williamem. Jeśli przyszłość tego ostatniego, jako przyszłego króla Anglii, została w pełni wytyczona, przyszłość Kate była mniej pewna. Jako zwykłemu człowiekowi trudno jest znaleźć drogę do księcia. Jednak dziewczynie, która niedawno wróciła do Trooping the Color, udało się tam, gdzie wielu zawiodło.

Wszyscy pamiętają 29 kwietnia 2011 r., dzień, w którym Kate Middleton powiedziała „tak” księciu Williamowi. Pojawiła się w jasnej białej sukni, którą prawie zasłoniła jej siostra, Pippa Middleton. Trzynaście lat później Kate i William są rodzicami trójki dzieci: prawie 11-letniego George’a, 9-letniej Charlotte i 6-letniego Louisa. Jednak to życie rodzinne, o którym marzysz, nigdy nie miało ujrzeć światła dziennego.

Historia jest teraz znana: jeśli byli przyjaciółmi na Uniwersytecie St. Andrews, do którego uczęszczali, to potem stosunki między Kate Middleton i księciem Williamem ostatecznie się rozwinęły.W szkole zorganizowano spacer charytatywny W którym wówczas uczestniczyła przyszła księżna Walii.

W ostatniej chwili zmiana Kate Middleton

Tego dnia Kate Middleton miała na sobie całkowicie przezroczystą sukienkę, która została sprzedana na aukcji, odsłaniając jej bieliznę. Ta kreacja miała rozkochać w niej księcia Williama i zdecydował się na nią wieczorem po wydarzeniu. Ale nie wiedzieliśmy, że tak było Decyzja podjęta w ostatniej chwili przez Kate Middleton, która zmieniła wszystko.

Jak dowiadujemy się z filmu dokumentalnego Czerwona linia: Kate Middleton, tworzenie ikonywyemitowany w sobotę, 29 czerwca w telewizji BFM, Ta sukienka nie jest tym strojem, który księżniczka miała założyć na występ charytatywny: „Ta sukienka miała być spódnicą Które Kate musiała nosić z dzianinowym swetrem na wierzchu„, mówi Katie Nicholl, biografka Kate Middleton.W ostatniej chwili zdecydowałem się rzucić kurtkę. Podciągnęła spódnicę i zamieniła ją w sukienkę. Pochwaliła się tą sukienką, a William zwrócił się do swojego przyjaciela, który oglądał z nim program, i powiedział mu „Wow, Kate jest seksowna”. To decydujący moment.” To efekt motyla, który istnieje w życiu Kate Middleton…

READ  CCIFP 2023 - Magiczna noc!