Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Karen Viard zdenerwowana: Aktorka jest bardzo przeziębiona w programie Nagoi

Lato powraca, pierwsze i drugie wstrzyknięcia szczepionki czasami sprawiają, że zapominasz, że pandemia Covid-19 trwa i że często konieczne są gesty bariery. Wydaje się jednak, że Karen Viard zrezygnowała z tego.

Gość na planie zdjęciowym France Inter, na wystawie oryginalny zespół Przedstawiona przez Nagy’ego aktorka nie nosiła maski… i kategorycznie odmówiła nałożenia jej maski, o czym świadczy transmisja wideo. Na pewno Telewizja rekreacyjna. Gdy jeden z asystentów serialu podszedł do niej, aby zapewnić jej ochronę, towarzysz Manuela Herrero w milczeniu nalegał, aby go wypuścić, nawet zirytowany. Problem w tym, że zapomniała, że ​​my też jesteśmy fotografami i jesteśmy w radiu…

To prawda, że ​​od niedzieli 20 czerwca 2021 roku noszenie maski nie jest już obowiązkowe na zewnątrz – w zależności od tego, ile osób jest wokół ciebie, czy znajdujesz się na liście oczekujących. Ale konieczne jest szanowanie gestów bariery w każdych okolicznościach, a w szczególności noszenie maski w pomieszczeniach, w miejscu pracy. Jednak we Francji Inter ta scena zaskoczyła niejednego. Komicy Morgan Caddignan i Fanny Roet spojrzeli na siebie z zakłopotaniem, zanim zdjęcie zostało przycięte i zastąpione ilustracją.

READ  TF1 zatrzymuje Dział Badań po 14 sezonach