Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Julia Ducornu ujawnia Agatę Russell w koszmarze godnym Cronenberga

Radykalny to najlepiej zdefiniowane słowo TytanNowy film Julii Docornau. Reżyser, odkryty przez Critics Week with Niebezpieczny, podpisuje brutalny i wyjątkowy akt w swoim drugim filmie i pierwszym zgłoszeniu do oficjalnego konkursu

Konfrontacja milczącego tancerza seryjnego mordercy i starszego strażaka na sterydach prowadzi do czarującej, ale nieco kształtującej opowieści. „Naprawdę próbowałem zrobić film o strzelaniu strzałami, który jest przede wszystkim doświadczeniem, z którego można wyjść jako fizyczny test” – powiedział magazynowi reżyser.
trzy kolory.

reprezentowane do odkrycia

Szerokie doświadczenie, Tytan Pozwala odkryć Agathe Russell, co jest oczywiste. Przekształcając się z kobiecej w wysoce męską, błędnie interpretowała seksualność mieszanką delikatności i brutalności, dzięki czemu mogła zdobyć nagrodę aktorską za swoją pierwszą rolę w filmie fabularnym.

przed nią, Vincent Lyndon, kolosalny w nieznośnym ojcu po zniknięciu syna, robi wrażenie. Ich skomplikowana relacja jest jednym z głównych motywów Tytan Ale nie tylko on. Połączenie ludzi i samochodów jest również głównym tematem tej historii.

Julia Ducornu apeluje do jednego z filmowców, który wywarł na nią największy wpływ, David CronenbergMówić o torturach ciała i macierzyństwie. Niektóre z najbardziej realistycznych scen są bolesne do oglądania. Inni świetnie wołają, nieco wymuszając passę. Wszystko to potwierdza, że ​​reżyser ma talent. mniej talentu niż NiebezpiecznyA Tytan Chociaż wciąż jest to fajny biznes, może nie dla osób o słabym sercu, ale przynajmniej dla poszukiwaczy mocnych wrażeń.

READ  W Top Chef niesamowity ogień, który uderza w sieć