Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jennifer’s Superlook: Urocze małe serduszko na niezapomniany piknik

Wszystko w scenie 2 Przyjazd do naszych darkroomów 22 grudnia, idealny program na święta Bożego Narodzenia!

Po tym, jak użyczyła głosu Rosalicie w pierwszej części filmu animowanego z 2017 roku, Jennifer stos. 39-letnia francuska aktorka wzięła udział w premierze Wszystko w scenie 2 Zorganizowany w Grand Rex w Paryżu. A na to wyjście mama trójki wybrała bardzo elegancki wygląd.

Jennifer miała na sobie czarną sukienkę na ramiączkach spaghetti z czerwonym sercem Saint-Laurent, w połączeniu z czarną kurtką Balenciaga. Artystka miała na sobie również długi płaszcz ze skóry krokodyla od Miu Miu, a także mokasyny na grubych podeszwach z domu mody. Prawdziwa szykowna wycieczka dla Jane!

Podczas tej zapowiedzi Jennifer znajduje Elodie Martelet, Fatou Kabę, Damiena Bonnarda (lewą rękę kontuzjowaną i rozszczepioną), a nawet Lolę Dubini. Ten ostatni był szczególnie pracowity wieczór, ponieważ pojechałem do La Plaine Saint-Denis na wielki finał tańca z gwiazdami, który był transmitowany na żywo w TF1. Nawet jeśli była to pierwsza eliminacja sezonu 11, Lola Dubini była chętna do udziału w tym ostatnim wieczorze programu, który oznaczał ostateczne zwycięstwo Tayca, jednego z największych kandydatów od początku przygody.

Kilka tygodni temu Jennifer wystąpiła również w TF1 z edycją All Stars dźwięk, wygrany przez Anne Sella. Piosenkarka, płacząc, ujawniła podczas finałowego meczu, że nie będzie przepakowywać się na trenera dźwiękPo latach lojalności.

Ben nagrywa swój nowy album Wszystko w scenie 2 A rodzina trójki dzieci, Jennifer nie ma czasu na nudę. „Tak się cieszę, że wróciłem na tę przygodę z RositaPowiedziała również na swoim koncie na Twitterze.

READ  Christine i Queens odwołują trasę