Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jego ostatnie zdjęcie opublikowane na Instagramie nie tylko uszczęśliwia ludzi!

Jego ostatnie zdjęcie opublikowane na Instagramie nie tylko uszczęśliwia ludzi!

W najbliższą sobotę 22 maja Włochy wraz z Maneskin Group zwyciężyły podczas 65. edycji Eurowizji, która odbyła się w Rotterdamie (Holandia). Kwartet, który został odkryty w programie X Factor, zebrał najwięcej punktów dzięki swojej piosence Zitti E Buoni przeciwko Francji prowadzonej przez Barbarę Bravie i Szwajcarię.

Jeśli internauci chcą zobaczyć, jak 28-letnia piosenkarka wygrywa puchar, który ucieka z Francji od 1977 roku, Lara Fabian pozwoliła, by jej radość wybuchła. W rzeczywistości były trener The Voice, który ma włoskie pochodzenie (szczególnie jego matka, Sycylia, redaktor) zrobił selfie przed ekranem swojego telewizora, w tle, członek zwycięskiej grupy za nią. Napisała „Forza Italia, Bravi Maniskin!”

Niestety 51-letnia piosenkarka nie była zadowolona z tego postu. „Nie zgadzam się z tobą, piękna Laro, w tej piosence. Niemniej kocham też Włochy.” „Jestem rozczarowany…”, „Nawet jeśli kochasz Włochy, musisz przyznać, że piosenka nie zasługuje pierwsze miejsce… ”,„ to Włochy to nonsens, „Obiektywnie nie rozumiem osobiście!”, „Ale nie, nie! To niemożliwe!”, „Szczerze mówiąc, nie doceniłem włoskiej piosenki … Wolałbym wygrać Szwajcarię lub Francję… ”, to mogłoby być. Można odczytać promień reakcji.

Tuż przed finałem gwiazda zamieściła zdjęcie z Barbarą Bravie tym razem za nią: „Co za odkrycie dzisiejszego wieczoru, nie znałem twojego świata … Odkryłem, że dziś wieczorem był zdumiony twoją świeżością, talentem i pasją, którą wnosisz do każdego z twoich słów …” tam „… jakie piękne słowo Gratuluję występu ”.

Zobacz też: Lara Fabian jest zdenerwowana, po raz pierwszy zwierza się z jednego z najtrudniejszych momentów swojego życia

Redagowanie

READ  Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w środę w Warszawie