Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jared: niewyjaśniony dyskomfort, wymioty i biegunka powodują niepokój u Margaret

Reakcje na grupę na Facebooku „T’es de Marguerittes si” i pytania od dotkniętej populacji obfitują.

Od niedzieli 25 lipca na Facebooku i grupie „T’es de Marguerittes si…” zaczęły napływać komentarze na temat kilku zaskakujących problemów zdrowotnych wśród wielu mieszkańców, z których większość wzięła udział w festiwalu wotywnym, który obecnie wyprzedza Margurittes. .

Wymioty, biegunka, ból brzucha, gorączka…

Wszystko zaczęło się od wiadomości od mamy opublikowanej w niedzielny poranek: „Od dzisiejszego ranka moja córka i jej grupa przyjaciół mają wymioty, biegunkę i/lub gorączkę i byli wczoraj na imprezie. Ludzie, którzy mieli te same objawy? pozbyłem się nadmiaru alkoholu, niektórzy nawet nie wypili ani kropli, jak mówi.

Jeden z mieszkańców odpowiada: „Jestem przykuty do łóżka z wymiotami, biegunką i silnym bólem brzucha!!!”. Inny skomentował: „Te same objawy u mojego syna i grupy przyjaciół”. „Poszłam na spacer na imprezę i nie jadłam ani specjalnie nie piłam”, powiedziała inna dama, „tej nocy wymioty, ból głowy, gorączka gorąca i zimna i bez sił…” „Miloud też był zarażony od kilku dni odkąd jeden z surferów oświadczył: “Zgłoszono kilka przypadków bardzo dużych żołądków. Teraz Margaret!!!”

Gmina jest pod nadzorem

W trakcie tego procesu zaczęło napływać ponad sto komentarzy od osób, które zgłosiły podobne fakty. Ludzie zastanawiają się nad pochodzeniem tego nękania. Woda ? Koronawirus choroba? porażenie słoneczne? Dym z maszyn do dymu? Alternatywna Margarita? – pyta z uśmiechem surfer.

Panika rozprzestrzeniła się w mediach społecznościowych. Po zaalarmowaniu rada miasta opublikowała swój pierwszy komunikat prasowy, w którym informowano, że miasto jest pod obserwacją.

Zapowiedziała, że ​​w niedzielę przeprowadziła kompleksowe analizy. W drugim komunikacie prasowym nie udostępniał wody pitnej według komunikatu prasowego miasta Nmes. Można również rozważyć hipotezę zapalenia żołądka i jelit.

READ  Kleszcze wróciły, zachowaj ostrożność

skontaktował się, Urząd Miasta informuje, że zażądano dalszych analiz bakteriologicznych. Wyniki powinny być znane w ciągu dnia lub dwóch.