Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jane Birkin, ofiara udaru: Piosenkarka podejmuje trudną decyzję

Jane Birkin cofnie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, aby wyzdrowieć po udarze. Ekipa piosenkarza chciała przekazać uspokajające wieści w komunikacie prasowym.

Jane Birkin Nie będzie go przez jakiś czas. Piosenkarz odpocznie Po udarze w zeszłym tygodniu. Jego rodzina powiedziała we wtorek, 7 września, w oświadczeniu, że jego zobowiązania zawodowe zostały anulowane. „Lekarze Jane Birkin powiedzieli nam, że po udarze powinna odpoczywać do końca roku, zanim wróci do publiczności w 2022 roku. Cała jej działalność (w tym trzy koncerty, które miała dać w Philharmonie de Paris 18 września, 19 i 20) są zatem przełożone na późniejszy termin”.Czy możemy przeczytać informację prasową? Ale jego krewni chcieli się uspokoić. Zauważyli, że Jane Birkin „W dobrej formie”. „Nie czekaj, aż Jane znajdzie swoją publiczność”., dodali.

Tęskni za córką Charlotte

Oprócz konieczności odwołania swojej obecności w Deauville, artysta nie będzie mógł również uczestniczyć w zaplanowanym na najbliższe dni festiwalu Ciné Rencontres w Cotentin. Więc aktorka nie będzie w stanie obronić filmu swojej córki Charlotte Ginsburgpod tytulem Jane Barr Charlotte. Praca filmowa była już pokazywana tego lata w Cannes, poza konkursem. Członkowie Jane Birkin W ten sposób będzie mógł ją odkryć w swoim codziennym życiu w Bretanii. Ale matka i córka podzieliły się swoją pasją do psów z szeroką publicznością i rozmawiały o trudniejszych tematach, takich jak nieobecność i choroba.

Nasze życie kręci się wokół zmarłychCharlotte Gainsbourg została schwytana w Cannes, nawiązując do swojego ojca Serge Ginsburg, zmarł w 1991 roku, a jego przyrodnia siostra Kate Barry, który zmarł w wieku 46 lat dopiero w 2013 roku.

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo