Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jade Hallyday jest w wielkim niebezpieczeństwie w Los Angeles, Laeticia Hallyday zignorowała to wielkie ostrzeżenie

23 czerwca Jade Hallyday opublikowała nowe zdjęcie na swojej stronie na Instagramie. Najstarsza córka Johnny’ego i Leticji Hallyday pokazała się jak nigdy dotąd z bardzo odważnym spojrzeniem. Trzeba powiedzieć, że młody nastolatek zaczął od nowa.

Jade: bardzo odważne zdjęcia w serwisach społecznościowych

Ani Jade, ani jej matka nie wydawały się traktować poważnie ostrzeżenia fanów w mediach społecznościowych. I tak w zeszłym miesiącu fan rzucił wyzwanie wdowie z mediów społecznościowych, Johnny Hallyday: „Jestem zaskoczony, że jest tak wielu mężczyźni Starsi, którzy podążają za twoją córką. Czy nie byłoby lepiej, gdyby nosiła mniej atrakcyjną bluzkę? '” ostrzegł użytkownika, zwracając się do Leticia Hallyday.

16 czerwca siostra Joy Hallyday pojawiła się w dżinsowych szortach i białej koszuli z rozpiętym kołnierzykiem. Praca została jak zwykle zatwierdzona przez jego matkę. „Jadehallyday jesteś taka piękna moja dusza piękna, a moje serce kocha cię bardziej niż cokolwiek innego na świecie” – komentuje.

Jade, bardzo śledzona w sieciach społecznościowych

23 czerwca dziewczyna Michaela Sean Klimniuk pojawiła się w jasnoczarnym zestawie na portalu społecznościowym Instagram. Obnosiła się z przyciętą czarną koszulą i krótką kopertową spódniczką w towarzystwie różowej mini kopertówki w panterkę. „Czuję lato” – widzimy w podpisie. dziewczyna jest Również Bardzo wygodny w języku angielskim i francuskim. Jego prawdziwy początek jest w przyszłości.

Post, który zdobył wiele polubień od ponad 144 000 fanów na Instagramie, nie wspominając o jego mamie. „Stałaś się bardzo młodą dziewczyną, twój ojciec może być z ciebie dumny”, „Taka wzniosła”, „Jesteś cudowna”, „Jesteś piękna kochanie”, „Wyjątkowa. Uszczęśliwiasz matkę.” ”, Czy czytamy również komentarze.

W ostatnich miesiącach wraz z Jalilem Lispertem była zadowoloną kobietą. Swoim szczęściem dzieli się także z mężem na portalach społecznościowych. Mieli okazję pojechać do St. Barth, ale także do Stanów Zjednoczonych. W ciągu najbliższych kilku miesięcy planują wziąć ślub.

READ  Cyberpunk 2077 powraca do Playstation Store po pojawieniu się błędów

Jade Halliday została opisana w Internecie jako „adoptowana córka”!

Ale nie osiąga konsensusu ze społeczeństwem. Krytycy przybywali też zewsząd. Nazywano ją nawet „adoptowaną córką”. jeden z Fani Pospiesz się, żeby ją wesprzeć. – Wiesz, co powiedziałby Johnny, zamknij się, kim jesteś, żeby osądzać Jade ubraną tak, jak chcesz, i nie rozumiem, w czym tkwi problem, nie ma adopcyjnej matki, jej matką jest Leticia, a jej ojcem jest Johnny.

W sieci Jade przeszedł wiele ataków, trzeba powiedzieć, że dzięki jego anonimowości wiele osób pozwala sobie na absolutnie szalone rzeczy. Rząd rozważa również ustalenie zasad w tym zakresie. Niektórzy ludzie mogą być narażeni na zagrożenia. To bardzo irytujące dla młodej dziewczyny. to nie jest Zawsze Łatwo być córką celebryty.

Jade Hallyday urodziła się w 2004 roku w Wietnamie. Mała dziewczynka zna niesamowity los, bo nim jest. Został adoptowany przez Leticia i Johnny Hallyday w listopadzie 2004 roku. Jest wnuczką aktora Jeana Reno i Luany Belmondo, żony Paula Belmondo. Jego siostra Joy, która również została adoptowana, ukończyła United Tribe w grudniu 2008 roku.

Jade mieszka z rodzicami między Francją a Stanami Zjednoczonymi. Studiowała w liceum francuskim w Los Angeles. Dobry sposób na połączenie jej dwóch kultur. Mała dziewczynka jest również prawdziwą baletnicą i regularnie tańczy. Miłośniczka śpiewu, należy do szkolnego chóru. Często zamieszcza zdjęcia w mediach społecznościowych. Jest naprawdę bardzo dobrze śledzony.