Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

IKEA ponownie wprowadza na rynek to piękne, stare krzesło do czytania i cieszenia się słońcem – Tuxboard

IKEA ponownie wprowadza na rynek to piękne, stare krzesło do czytania i cieszenia się słońcem – Tuxboard

Pozwól swojemu domowi odnaleźć nowy styl dzięki IKEA. Podobnie jak w przypadku tego wspaniałego krzesła, które stało się ogromnym hitem marki.

A co by było, gdyby szczytem nowoczesności był powrót do przeszłości? Tak właśnie robi IKEA To nowoczesne krzesło Wydany już przez markę w latach 70. hit „Powrót do przyszłości”!

Najlepsze lato z produktami IKEA

Nowy sezon jest zawsze bardzo inspirujący w IKEA. Wystrój i wyposażenie marki są prawdziwe Dziesiątki referencji w niskich cenach Który obecnie trafia do katalogu.

Ich celem jest podsunięcie Ci pomysłów na ulepszenie Twojego domu. Jeśli potrzebujesz inspiracji, marka zapewni Ci ich mnóstwo.

Kiedy wreszcie nadeszła wiosna, możesz mieć ochotę zmienić wszystko w swoim domu. Czas więc przyjść Zainspiruj się szwedzką marką. To tak proste, że nie da się wyjść z wizyty w IKEA bez zakochania się w którymś z referencji marki.

Poszukaj na przykład tanich pomysłów marki, aby wyremontować swój balkon bez pracy. Meble ogrodowe, kolorowe doniczki na rośliny, poduszki i narzuty, które sprawią, że będzie to przytulna przestrzeń… Nie brakuje artykułów do Twoich przestrzeni zewnętrznych.

Jeśli chodzi o nowości, rozważ na przykład zainstalowanie tych poduszek w swoim domu, ponieważ są idealne dla Twoich znajomych. Możesz ustawić go na podłodze wokół stolika kawowego, aby stworzyć przytulny salon, w którym możesz napić się herbaty.

Aby cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu bez oglądania sąsiadów, wybierz tę ławkę z parawanem. To prawdziwe doświadczenie zakupowe 2 w 1 w IKEA, dzięki któremu możesz spędzić sezon letni w całkowitej prywatności w domu.

IKEA unowocześnia ten fotel w stylu vintage z lat 70IKEA unowocześnia ten fotel w stylu vintage z lat 70

IKEA unowocześnia ten fotel w stylu vintage z lat 70

Bardzo nowoczesny, zabytkowy fotel!

Ale nowe przedmioty mogą być również starymi przedmiotami IKEA. Przewodnik z Ten fotel to ÖNNESTAD Które wiosną pojawią się w katalogu skandynawskiej marki.

READ  Otrzymujemy tajemniczy, powtarzający się sygnał z odległej galaktyki

Ten inspirowany stylem vintage przedmiot pochodzi prosto z archiwów marki. Wydany w 1972 roku wraz z serią GOGOFotel ten otrzyma drugą szansę w 2024 roku, podobnie jak model obrotowy DYVLINGE.

Wyposażone w rurową ramę i miękkie siedzisko wyściełane pianką poliuretanową, te wygodne meble dodadzą odrobinę radości do wystroju Twojego domu. wzmocniony B Tkanina spodnia 100% poliesterTo krzesło IKEA się przesuwa. Wytrzymuje ciężar do 110 kg.

Spełnia zatem pod każdym względem narzucone standardy w zakresie twardości i trwałości. Zaprojektowany przez twórców Charlotte Rudd i Hjordis Olsson-On, Fotel ten jest w kolorze zielonym Wie jak wyróżnić się w środowisku.

Jeśli znajdzie swoje miejsce we wnętrzu i na zewnątrz, będzie furorą w salonie, a także na zadaszonym balkonie czy tarasie. Pokrycie wykonane w 100% z bawełny jest łatwe w utrzymaniu, można je zdjąć i wyprać w pralce.

Rozsądna cena za mniej niż 100 euro

Ulubione w tym sezonie krzesło klientów IKEA, stało się ogromnym hitem. Nawet po 50 latach nieobecności nadal jest tak samo fajnie! „Łatwy w montażu i bardzo wygodny”poświadczony przez kupującego, który go kupił.

Fotel ten, który wniesie do Twojego domu odrobinę nowoczesnej oryginalności, przyciąga również swoją ceną. Można go znaleźć w Ikei w limitowanej edycji w cenie 99 euro.