Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Idealny horror do obejrzenia na Netfliksie w Halloween?

Idealny horror do obejrzenia na Netfliksie w Halloween?

Między mordercą a komedią Polski film Dziś w lesie nikt nie będzie spał Wysyła nastolatków do nawiedzonego lasu i tworzy podobną atmosferę Tucker i Dale walczą ze złem.

Ten nowy film, pełen skoków i sztucznej krwi, opublikowany w serwisie Netflix, przedstawia grupę nastolatków w roli głównych bohaterów, co jest zgodne z tym, czego oczekujemy od slashera – podgatunku horrorów, w którym niektórzy bohaterowie zostaną poćwiartowani przez zabójca lub zła istota. W ten sposób poznajemy przystojnego lub obsesyjnego mężczyznę, którego prowadzi trener chłopczycy.

Jeśli jednak Dziś w lesie nikt nie będzie spał Za punkt wyjścia weź obóz wakacyjny w lesie, np Piątek 13-tegoŁączy w sobie morderstwa z tonem szalonej komedii Tucker i Dale walczą ze złem. Ponadto bohaterowie uczestniczą w Szkolenie ma na celu detoksykację sieci społecznościowych i najnowszych technologii.

zdjęcie

Są mieszkańcy miast i ci, którzy mieszkają na świeżym powietrzu

W obsadzie znajdziemy irytującego Miroslava Zbrojevicia (w Sprawa Van Hakenaze Stevenem Seagalem), a także dwie młode kobiety, które są prawdziwymi gwiazdami Instagrama: Wikitoria Jasiewska i Julia Winiawa-Narkiewicz (widziana już na Netfliksie w Smak nienawiści) i pozostaje jedną z najczęściej obserwowanych polskich osobistości w Stories Network.

Zwiastun filmu obiecuje doskonale relaksującą atmosferę, chwilę czystej rozrywki, z bezmyślnymi postaciami gotowymi do poświęcenia w scenach morderstwa, które bardziej irytują niż niepokoją. Teaser Grindhouse to także świetna wskazówka co do atmosfery, jaka czeka widzów przed filmem.

Zauważamy również, że wydaje się, że produkcja ta została ukończona Ograniczone środkiAle z pewnością dzięki przedstawieniu teatralnemu, które zamienia to ograniczenie w siłę, Zapewnia to zabawne przedstawienie i dobrze wykorzystuje scenerię dżungli, szeroki i lekko uciążliwy. Reżyser filmu Bartosz M. Kowalski ma dopiero 26 lat.

Obiecujemy, że będzie to bardzo fajny czas, idealny na Halloween, Dziś w lesie nikt nie będzie spał wschód Dostępny od 28 października w serwisie Netflix.

READ  Europejski Trybunał Praw Człowieka popiera odmowę obywatelstwa europejskiego