Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Halo Infinite: Brak współpracy lub Forge w momencie premiery, do zobaczenia w 2022 roku! | Xbox One

Podczas Konferencja Xbox Gamescom Odbywa się we wtorki o 19:00 i będzie oglądany na żywo na Xboxygen. Wraz z nami programiści przejmują inicjatywę w kwestii potencjalnych rozczarowań i przekazują złe wieści już dziś, gdy zaczyna się weekend.

Kampania w trybie współpracy i Kuźnia nie będą dostępne po premierze Halo Infinite

nieskończona aura Więc nie będzie wyglądał na kompletny zgodnie z oczekiwaniami. Data gry zostanie ogłoszona w nadchodzących tygodniach, być może nawet we wtorek, 24 sierpnia, ale twórcy chcą najpierw przekazać złe wieści.

Podczas gdy gra skorzystała z dodatkowego roku rozwoju po negatywnych opiniach z wersji demonstracyjnej z lata 2020, Halo Infinite zostanie wydane bez trybu kooperacji lub Forge pod koniec 2021 roku. To kolejna wpadka dla fanów, która w końcu pokazuje, że rozwój gry wciąż ma wiele niespodzianek czeka na nas na kilka tygodni przed premierą na Xbox i PC.

Dyrektor kreatywny Halo Infinite, Joseph Staten, wyjaśnia, że ​​była to trudna decyzja, ale gracze musieli mieć dobre wrażenia podczas premiery gry.

Jednak kampania kooperacyjna i Kuźnia nie zostają anulowane. Tryb kooperacji Halo Infinite pojawi się w darmowej aktualizacji po premierze gry, w sezonie 2. To samo będzie dotyczyło trybu Forge, który pozwala tworzyć własne mapy, które muszą zostać wydane w sezonie 3.

Wiedząc, że Halo Infinite Season 1 rozpocznie się zaraz po wydaniu gry i że sezon powinien trwać około trzech miesięcy, nie powinniśmy więc oczekiwać, że będziemy mogli wspólnie grać w kampanię przed 2022 rokiem, a wcześniej tworzyć mapy i stroje za pomocą Forge 6 miesięcy po wydaniu.

Jako studio nie chcemy wydawać materiałów, które nie są gotowe, aby ludzie mogli w nie grać, dobrze się bawić i cieszyć się stabilnym i wspaniałym doświadczeniem. Dlatego też będziemy trzymać w piecu tryb współpracy i kuźni kampanii jeszcze przez jakiś czas, a kiedy będą gotowe, udostępnimy je jako część naszej sezonowej mapy drogowej w przyszłym roku.

Po rozczarowaniu demo gry w kampanii latem 2020 r. od tego czasu otrzymywaliśmy bardzo niewiele wiadomości na jej temat, raczej jest to rozgrywka wieloosobowa, która została wprowadzona w ostatnich miesiącach z multi beta Co wydarzyło się w ostatnich tygodniach. Przypominamy, że tryb wieloosobowy w Halo Infinite będzie darmowy dla wszystkich i będą dokonywane jedynie opłaty za kampanię. Będzie również dostępny dla członków Xbox Game Pass.

READ  Dobry plan: potężny MacBook Air M1 spada do 999 euro (szybko)