Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eddy de Brito, Pierre Garnier i inni francuscy artyści składają hołd piosenkarzowi

Eddy de Brito, Pierre Garnier i inni francuscy artyści składają hołd piosenkarzowi

Zrzut ekranu YouTube Taratata Nino Villa tutaj w „Taratata” na France 2 w 2022 roku.

Zrzut ekranu YouTube Taratata

Nino Villa tutaj w „Taratata” na France 2 w 2022 roku.

muzyka – ” Będę nadal sprawiał, że Twój fortepian rozbrzmiewał we wszystkich salach Francji. Nadal będziesz groźny. » To słowa Eddiego De Brito, który w komentarzu pod postem na Instagramie złożył hołd piosenkarzowi i członkowi zespołu Rouquine Nino Villi, o którego zniknięciu dowiedzieliśmy się w poniedziałek 1 lipca.

31-letni francuski artysta, odkryty przez publiczność w dużej mierze dzięki zwycięstwu na teleszydełku France 2 Artysta Ujawnił, że w 2021 roku zmarł nagle w swoim paryskim domu Poczta ZachodniaTen wtorek. Nie podano jeszcze żadnych dodatkowych informacji.

piosenkarz ” Jego talentowi i pomysłowości dorównuje jedynie radość życia i szeroki uśmiech „, napisało Sony Music Publishing France na Instagramie. Przed dodaniem: „ Nasze myśli są z jego rodziną i przyjaciółmi i niech jego muzyka nadal nam towarzyszy ».

Podobnie jak Eddy de Brito, publikację skomentowało wielu innych francuskich artystów. ” To jest nierealne. Wspaniały człowiek, pełen talentu i człowieczeństwa „, pisze na przykład Joyce Jonathan”. Niech Twój odpoczynek będzie tak słodki jak dawniej », dodaje z kolei listopad Ultra. ” Straciliśmy istotę światła, sprawmy, aby nadal świeciła „, komentuje Julian Grannell. Ole, Mentessa, Black M… lista jest długa.

To łączy artystów takich jak Pierre Garnier czy Olivier Ruiz, którzy tą wiadomością podzielili się z subskrybentami w Stories, także na Instagramie.

Jak zauważył Ten artykuł pochodzi z France Bleu, Nino Vella, którego grupa z Sébastienem Rousselletem właśnie wydała w marcu 2024 swój drugi album, współpracował jako pianista, kompozytor lub producent z wieloma artystami, w tym wspomnianymi wcześniej, ale także Yseult, Mylène Farmer, Yannick Noah czy Quentin Mosimann. Ten ostatni zakończył swój list słowami: Pomysł dla Twoich bliskich i rodziny.

Zobacz także na HuffPost :