Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dzięki tej ofercie Samsung Galaxy S21 Ultra jest tańszy od nowego S22

Samsung właśnie ogłosił swój nowy Galaxy S22 w cenie od 859 do 1259 euro, ale po co wybierać jeden z nich, skoro S21 Ultra, według nas znany również jako najlepszy smartfon zeszłego roku, który po premierze nie poszedł na żadne kompromisy, jest teraz tańszy?

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra // Źródło: Frandroid

Samsung niedawno ujawnił telefon Galaxy S22, S22 Plus i S22 Ultra. Wszystkie trzy smartfony są obecnie dostępne w przedsprzedaży, ale Ostatnio testowaliśmy Nie przekonało nas to zbytnio, zwłaszcza ze względu na kilka błędów, autonomię poniżej zeszłego roku i doskonały tryb portretowy. Jeśli naprawdę chcesz mieć duży telefon premium, możemy polecić tylko doskonałego S21 Ultra, który obecnie z niego korzysta. Zniżka ponad 400 euro.

Główne punkty S21 Ultra

  • Duży zakrzywiony ekran AMOLED 120 Hz Quad HD
  • Potężny Snapdragon 888 + 12 GB pamięci RAM
  • Doskonały aparat (108MP, 100-krotny zoom itp.)

Zamiast 1259 euro w momencie premiery, Samsung Galaxy S21 Ultra jest już dostępny W sprzedaży za 839,47 € w Rakuten Korzystanie z kodu promocyjnego SUP12400. To jest wersja amerykańska z rozszerzeniem Snapdragon 888 zamiast Exynos 2100.

S21 Ultra spada do 839,47 EUR z kodem promocyjnym

S21 Ultra spada do 839,47 € z kodem promocyjnym // Źródło: Rakuten.

Jeśli oferta wymieniona w tym artykule nie jest już dostępna, spójrz poniżej, aby znaleźć inne oferty dotyczące Samsung Galaxy S21 Ultra. Harmonogram jest aktualizowany automatycznie.

S21 Ultra z mocą Qualcomm

Jak powiedziałem wcześniej, ta oferta od Samsung Galaxy S21 Ultra Powiązane z wydaniem integracji Snapdragon 888 firmy Qualcomm. Wciąż z 12 GB RAM. Ponadto ta konfiguracja pokazuje lepszą wydajność w różnych benchmarkach, nawet jeśli wskazano, że walka jest bliska Exynos 2100. W każdym razie w momencie pisania tego tekstu wrażenia użytkownika są znacznie bardziej jakościowe Kto nowy Galaxy S22 UltraTen ostatni pokazuje wiele błędów zarówno w interfejsie, jak i w grze, zwłaszcza w Fortnite z niezaładowanymi dekoracjami. Jasne, aktualizacja może zmienić rzeczy w przyszłości, ale w tej chwili tak nie jest.

READ  Ciekawa „brama” na Marsa przechwycona przez łazik Curiosity

Nowy smartfon klasy premium firmy Samsung jest mniej wytrzymały niż S21 Ultra pomimo baterii 5000 mAh i 4 nm SoC. Aby to wszystko potwierdzić, pozwalamy Ci osądzić na podstawie tych liczb uzyskanych w niestandardowym teście ViSer, który symuluje aktywne użytkowanie poprzez przełączanie dużej liczby wszelkiego rodzaju aplikacji. S21 Ultra walczył przez 16 godzin i 20 minut, podczas gdy S22 Ultra walczył o 13 godzin. Z drugiej strony, jeśli ten ostatni przejdzie na wydajniejsze ładowanie 45W, ubiegłoroczny model pozostaje ograniczony do „szybkiego” ładowania 25W, zarówno przewodowego, jak i bezprzewodowego.

Nadal świetny aparat

Z drugiej strony S22 Ultra na zdjęciach wypada lepiej niż poprzednik, ale zeszłoroczny S21 Ultra to wciąż znakomity fotofon. Godny uwagi moduł tylnego obrazu oferuje następującą konfigurację: główny czujnik 108 MP, ultraszerokokątny 12 MP, teleobiektyw 10 MP x 3, kolejny teleobiektyw, tym razem 10x, i wciąż 10 MP, czujnik ToF (czas przelotu) . Rezultat jest taki, że Samsung jest teraz w stanie zaoferować cyfrowy zoom do x100 znacznie niższy niż jest w S20 Ultra Jest w stanie wykonać piękne zdjęcia księżyca. Możliwości są nieograniczone, a jakość jest po prostu niesamowita, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Na zakończenie świetnej notatki, jak wspomniane wcześniej elementy, projekt smartfona jest bardzo udany. Jego kształt jest dość imponujący przy 6,8 cala średnicy, ale jakość motywów na funkcjach smartfona sprawia, że ​​jest on bardzo przyjemny w dłoni. Ekran też nie jest płaski i sugeruje odróżnienie się od pozostałych S21 poprzez zakrzywienie jego krawędzi po bokach. Jednak ten ekran dotykowy jest doskonały i jest po prostu jednym z najlepszych na rynku, ponieważ jest to AMOLED z rozdzielczością Quad HD o rozdzielczości 3200 x 1440 pikseli i adaptacyjnej częstotliwości odświeżania przy 120 Hz. A maksymalna jasność jest również bardzo wysoka. Ciesz się treścią w każdych warunkach.

READ  Chrome 90 ulega całkowitej awarii na komputerze z systemem Windows 10

S Pen nie jest wliczony w cenę

Jeśli nowy Galaxy S22 Ultra zawiera bezpośrednio port do przechowywania rysika Samsung, ten S21 Ultra oferuje kompatybilność tylko z popularnym modelem. S Pen. Musisz więc kupić go osobno, jeśli chcesz skorzystać z różnych funkcji, które oferuje, ponieważ nie jest już zawarty w pudełku.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury Nasza pełna recenzja Samsunga Galaxy S21 Ultra.

9 / 10

Samsung Galaxy S21 Ultra

Jaki smartfon Samsunga wybrać?

Południowokoreańska marka, lider rynku, oferuje dużą liczbę referencji, aby dostosować się do potrzeb i budżetu każdego. w celu odkrycia Smartfon Samsunga Potrzebujesz, teraz zapraszamy do zapoznania się z naszym dedykowanym przewodnikiem poniżej.

Samsung oferuje jedną z najbardziej wszechstronnych gam smartfonów na rynku telefonicznym. Czasami jednak może być trudno znaleźć drogę i wybrać najlepszy smartfon zgodnie z własnymi potrzebami….
Czytaj więcej


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.