Dania jest wściekła na Niemcy i arbitraż!

To był zabawny mecz, którego przerwę wymusiły wyjątkowo niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wspaniała historia, którą kibice obu drużyn będą mogli opowiedzieć swoim bliskim, nawet jeśli wyobrażamy sobie, że jesteśmy po stronie duńskiej, opuszczając stadion z poczuciem, jakbyśmy przeżyli złe dni. I rzeczywiście Duńczycy nie byli bliscy zadania większego ciosu, gdyż gol ten nie został uznany w 50. minucie gry, co dałoby drużynie z północnej Europy ogromną przewagę.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Jednak podczas meczu były zawodnik Lyonu Joachim Andersen był na lekkim spalonym. Bardzo nieznacznie, gdyż zdjęcia udostępnione przez produkcję pokazały, że duński obrońca w nieprawidłowym ustawieniu grał z niewielką głośnością… a dwie minuty później on także miał nieszczęście, że złapał piłkę ręką we własnym polu karnym. , pokazując rzut karny, który pozwolił Kaiowi Havertzowi otworzyć wynik. W ciągu dwóch minut przeszliśmy od 1:0 do Danii do 1:0 do Niemiec.

Do czytania
Niemcy – Dania: notatki z meczu

Duńczycy sprzeciwiają się technologii VAR

W mediach społecznościowych wiele osób potępiło arbitraż wewnętrzny. Duńskiego trenera Kaspera Heulmanda również podziela ten pogląd, wygłaszając po meczu obszerne oświadczenia. „Chcę pogratulować Niemcom, przez pierwsze 15 minut byliśmy pod presją, potem gra była bardziej wyrównana, ale o tym meczu zadecydowały dwie decyzje VAR. Jeśli chodzi o naszą bramkę, padła ona jedna centymetr dalej.” Mam tutaj obraz. Nie tak powinniśmy korzystać z systemu VAR i po niecałej minucie Niemcy otrzymali karę. Nie mogę już brać w swoje ręce tych absurdalnych decyzji biegać bez użycia broni Zresztą w tym przypadku nie ma nic nadzwyczajnego, skacze i łapie piłkę w ramię. Rzadko mówię o sędziowaniu, ale tam wyraźnie decydował o przebiegu meczu. To jest frustrujące. To bardzo frustrujące dla mojego zespołu, gdybyśmy prowadzili 1:0, wszystko by się zmieniło, a futbol nie powinien tak wyglądać.Powiedział.

„Julian Nagelsmann powiedział mi, że nie było kary. Uważał, że gol, który został nieuznany z powodu rzutu wolnego, powinien był zostać uznany na początku meczu. Następnie powiedział, że nie było kary. Stwierdził też, że sędzia był zły. ”Ze swojej strony Andersen zwierzył się. „To szaleństwo. Najpierw strzel bramkę i wyjdź na prowadzenie… a co będzie dwie minuty później? Potem dostaną rzut karny i zdobywają gola. To był cios w brzuch”.Po meczu ogłosił Pierre-Emile Hojbjerg. Zły wieczór dla Danii..

READ  Ligue 1 – Dzień 1: Paris Saint-Germain wygrywa w Troi z dwoma golami Achrafa Hakimi i Mauro Icardi (1-2)