Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy po Genshin Impact i Honkai Star Rail Zenless Zone Zero jest godnym następcą HoYoverse Studio?

Czy po Genshin Impact i Honkai Star Rail Zenless Zone Zero jest godnym następcą HoYoverse Studio?

Wiadomości z gry Czy po Genshin Impact i Honkai Star Rail Zenless Zone Zero jest godnym następcą HoYoverse Studio?

dzielenie się :


W ostatnich latach niewiele gier RPG może pochwalić się takim samym wpływem jak Genshin. Aby kontynuować tę dynamikę, MiHoYo Studio właśnie wypuściło Zenless Zone Zero, wyczekiwany tytuł, który omawiamy w ramach tego wspólnego projektu Fast!

To jedna z największych premier wczesnego lata, od 4 lipca Zenless Zone Zero jest wreszcie dostępny na PC, PS5, iOS i Androida. Po sukcesach Genshin Impact i Honkai: Star Rail, HoYoverse z pewnością pragnie wytyczyć nowe możliwości i ponownie ustanowić punkt odniesienia na rynku gacha.

Eleganckie i światowe sceny

Kiedy dwa lata temu ogłoszono, że Zenless Zone Zero wzbudził zainteresowanie wielu ludzi swoim światem. W odróżnieniu od Genshina np. Akcja tytułu rozgrywa się we współczesnym i kolorowym środowisku miejskim. Ta kombinacja wpływów skutkuje postaciami o unikalnym stylu i wyglądzie, które podobają się wielu graczom. Jedynym minusem jest to, że budowa niektórych postaci kobiecych jest bardzo sugestywna, co może zniechęcić więcej niż jednego gracza i my to rozumiemy. Jeśli chodzi o oprawę wizualną gry, przerywniki filmowe również stoją na bardzo dobrym poziomie. Co więcej, tym, co sprawia, że ​​​​historia jest przyjemna w oglądaniu, są animowane sceny. Niezależnie od tego, czy chodzi o etapy biznesowe, czy o skromniejsze wymiany, Sceny są liczne i szczegółowe, co jest jedną z największych zalet gry.


Trochę codzienności i dużo eksploracji

Jest jeszcze jeden ważny punkt w tej grze, czyli pętla rozgrywki! W przeciwieństwie do poprzednich tytułów studia, ZZZ nie jest ani otwartym światem, ani zbiorem różnych obszarów. Tym samym nasz czas zabawy zostanie podzielony pomiędzy główną kwaterę główną, z której wyruszymy na misje, oraz dzielnicę, w której będziemy prowadzić codzienne akcje. Ponieważ po epickich misjach ze zepsutą rozgrywką, Gracz będzie musiał wrócić i wyświadczyć mieszkańcom przysługę oraz zjeść i wypić z nimi kawę. Zajęcia, których nie należy zaniedbywać, bo nie są to tylko hobby. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z całej gamy bonusów bardzo przydatnych w procesie rozwoju. Jeśli tytuł Cię interesuje, podobnie jak nas, i chcesz dowiedzieć się o nim więcej, umożliwiamy Ci odkrycie naszego szybkiego wspólnego projektu dostępnego na górze strony.

READ  Xbox szczegółowo opisuje swoją rozprawę z bezpieczeństwem graczy i zakazami | Xbox One

Wskazówki i porady dotyczące strefy zerowej Zenless

Egzamin

Zenless Zone Zero: Czy nowa gra twórców Genshin Impact odniesie w przyszłości sukces? Grałem w to kilka dni i to jest moja opinia!

Sztuczka z wiadomościami

Kody Zenless Zone Zero: Jakie są aktywne kody realizacji, aby otrzymać darmowe nagrody w lipcu 2024 r.?

Sztuczka z wiadomościami

Lista zerowych poziomów Zenless Zone: Jakie są najlepsze postacie?

Sztuczka z wiadomościami

Zenless Zone Zero: nasze najlepsze wskazówki dotyczące rozpoczęcia pracy z najnowszymi grami MiHoYo!

Sztuczka z wiadomościami

Strefa Zero Bez Zen: Jakie czynności powinieneś wykonywać codziennie, aby osiągać efektywne postępy?