Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Claire Chazall zdumiona słowami Luke’a Ferry’ego w Arts Aisle (film)

W poniedziałek 26 kwietnia Claire Chazal przyjęła na swoim pokazie byłego ministra edukacji Luca Ferry’ego Pasaż Sztuki. W miarę jak eksploduje temat sztuki współczesnej, bohaterowie toczą ożywioną debatę.

Niezwykłe napięcia na płaskowyżu Pasaż Sztuki. W najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia, Claire Chazal Odebrane Luke FerryByły minister edukacji. Przyjechał zaprezentować swoją nową książkę o środowisku pt Siedem ekologiiTo kolejny temat, który wywołał poruszenie w programie kulturalnym Francji. 5. Sztuka współczesna, muzyka klasyczna… Można przynajmniej powiedzieć, że filozof i prezenter nie zgodzili się wcale w wielu kwestiach artystycznych. Nawet jeśli serial jest bardziej przyzwyczajony do słodkich chwil wyznańRzeczywiście w przeszłości istniały napięcia, zwłaszcza gdy … Claire Chazal wypytywała Gerarda Depardieu o jego przyjaciela Władimira Putina.

„Stop! Zamknij się!”

Gdy dziennikarz zapytał gościa o temat sztuki współczesnej, Luke Ferry zaapelował przeciwko temu artystycznemu nurtowi:Nie chodzi o to, że nie jestem „kompletnym fanem”, a raczej to, że tego nienawidzę!„Uwolnij byłą ministra. Claire Chazel stara się ukryć irytację”:I on się tym przechwala … jest przerażający„Ogłasza. Jego rozmówca dodaje:”Myślę, że to w 99% okropne z powodu arogancji. Ludzie muszą powiedzieć, że jest fajny, ponieważ kosztuje dużo i jest wysadzany w powietrze przez p * gnon. Otóż ​​to !Zatrzymać! Zamknij się !” Gospodarz odpowiedział z wielką irytacją.

„Oszalałem!”

Kiedy widzisz głupotę Jeffa Koonsa, Balloon Dog (Rzeźba artysty, przyp. Red.), Który kosztuje 53 miliony dolarów, mężczyźni tacy jak: „Ach, bah, jeśli nie wydaje mi się to imponujące, to dlatego, że jestem Maherem!” Musisz powiedzieć prawdę o tym. Sprzedaje dużo pieniędzy, więc zachwyca borsukami. „To sztuka kapitalistyczna” – powiedział Schumpeter.Załóżmy, że jest to nieco redukcjonistyczne„Zawieszenie Osoba, która niedawno broniła swojego byłego chłopaka Patricka Beavera Darfoura w sprawie o molestowanie. Podsumowując, ta ostatnia zachęca gościa do odwiedzenia Fondation Cartier – prywatnej instytucji w całości poświęconej sztuce współczesnej – wskazując, że są tam bardzo ciekawe rzeczy do odkrycia. Na zakończenie Luke Ferry rozbawiony: „Oszalałem!”

READ  Japonia przyjmuje turystów indywidualnych bez wizy od 11 października