Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Christian Quesada: Były kandydat na „12 Midi Coup” ucieknie i sabotuje

W ten czwartek, 29 kwietnia, historycy programu „Touche pas à mon poste” na C8 wysunęli hipotezę, że Christian Kisada uciekł po uwięzieniu. Były kandydat do „12 przewrotów Midi” również zostanie zniszczony.

Były mistrz TF1, oskarżony o korupcję nieletnich i posiadanie dziecięcej pornografii, miał wybrać nowy wygląd (broda i długie włosy) i został wypuszczony 25 marca. Ale od czasu uwolnienia pozostanie niemożliwy do wyśledzenia, co jest sprzeczne z decyzjami sądu.

Według Gil Verdes, felietonisty TPMP, Christian Quesada Ktokolwiek opuszczał Perpignan nie zostawiając swojego adresu, może chcieć „rzucić nowe wyzwanie śledczym”: „Będzie w jakiejś grze w wirtualnej rzeczywistości, aby zmylić sprawę. (…) Istnieje wyraźne pragnienie, aby tego nie robić zostaw ślad. „

Ze swojej strony Guillaume Genton podał dodatkowe szczegóły dotyczące tego niepokojącego zniknięcia. Skontaktowałem się z agencją odpowiedzialną za przeprowadzenie badań kryminalistycznych Christiana Kissady. Po piętnastu telefonach odpowiedzieli mi. Są bardzo zdenerwowani sytuacją. Powiedzieli mi: „Zadzwoń do Ministra Sprawiedliwości, tylko on ma prawo zlokalizować wycinek”. Są bardzo zdenerwowani i źli na to cięcie, a to oznacza, że ​​jest z nim problem ”.

Do kieszeni wyciekło 25 tysięcy euro

Jill Verdes stwierdziła również, że Christian Quesada grozi trzy lata więzienia, jeśli policja zatrzyma go po zerwaniu pościgu. By odnieść sukces w karierze, były zwycięzca „12 Medi Coups” potrzebuje pieniędzy. I jak ostatnio słyszałem, zostanie zniszczone.

Według informacji uzyskanych przez Guillaume Genton, „zbieg” będzie miał w kieszeni tylko 25 000 euro. „Z 600 tys. Euro zysków dał dwójce dzieci 300 tys. Euro, bratu 80 tys., Kupił pracownię za 30 tys. Euro, (wydał) 150 tys. Euro na podróże, a 15 tys. Naprawia zęby. euro ”, jak ujawnił felietonista Column.

READ  Prognozy Bruce'a Granica na Euro - mistrz czy zero?