Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Charlotte Gainsbourg opowiada o swojej bardzo trudnej relacji z matką Jane Birkin

Charlotte Gainsburg to wszechstronnie utalentowana artystka z długą i pełną sukcesów karierą. Wszyscy znają jego rodziców, Serge’a Ginsburga i Jane Birkin. Jeśli aż za dobrze znamy burzliwe relacje, jakie miała Charlotte Gainsburg z ojcem, niewiele wiemy o czasami skomplikowanych relacjach między aktorką a jej matką. Teraz dzieje się to dzięki dokumentowi, który pod koniec roku ukaże się na naszych ekranach. Zespół Objeko zaprasza do poznania relacji matki z córką między Charlotte Gainsburg i Jane Birkin.

Charlotte Gainsburg: Córka gwiazd

Charlotte Gainsburg nie urodziła się w żadnej rodzinie. 50-letnia piękna dziewczyna jest już córką Serge Ginsburg, najsłynniejszy francuski poeta i piosenkarz, oraz Jeanne Birkin, jego muza.

Jest trzecią córką Serge’a Gainsbourga, po Nataszy i Paulu, a przed Lulu. Po stronie matki Charlotte ustępuje tylko Kate Perry, która zniknęła tragicznie w 2013 roku i Lou Doillon.

Charlotte Gainsburg jest zdecydowanie najsłynniejszą ze wszystkich jej dużego rodzeństwa. Była przez długi czas niekwestionowaną muzą swojego ojca. Serge Gainsbourg zadedykował mu wiersze, piosenki, a nawet film Charlotte na zawsze.

Charlotte Ginsburg zdołała wyrwać się z cienia rodziców, tworząc bardzo udaną międzynarodową karierę. Jest utalentowaną aktorką, grała dla wielkich reżyserów, a także znaną piosenkarką. Od 1991 roku żyje idealną miłością z Ivanem Atalem. Wszystko idzie dobrze dla tej pięknej 50-letniej kobiety.

Jednak jego dzieciństwo było bardzo skomplikowane. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała zaledwie 9 lat. Charlotte mieszkała głównie z matką Jane Birkin. Jego ojciec był wtedy w najgorszym momencie, coraz bardziej tonąc w alkoholu. Gainsbourg ustępuje miejsca GinsburyNaprawdę nie wrócę.

Szerokość bardzo prowokacyjne De Serge, wobec swojej córki Charlotte Gainsburg, podobnie jak w życiu medialnym, na długo zostawił w cieniu związek młodej kobiety z matką.

złożone relacje

Relacje Charlotte Gainsburg i jej matki Jane Birkin były skomplikowane. Angielska muza Serge’a Gainsbourga była z pewnością bardziej stabilna od tej drugiej i nie przeszkadzała w codziennym życiu z pewnymi starciami.

Może to zabrzmi dziwnie, ale utrata ojca wcale nas nie połączyła”, przekazała Charlotte Gainsbourg. Jednak obie kobiety nadal czciły pamięć Serge’a Gainsbourga, dziesiątki lat po jego śmierci.

Tragiczna śmierć Kate Barry, starszej siostry Charlotte Gainsbourg i pierwszego dziecka Jane Birkin, zdaje się zwiększać dystans dzielący obie kobiety. Charlotte Gainsburg po niefortunnym incydencie udała się na wygnanie do Stanów Zjednoczonych.

O domu, w którym mężczyzna z główką kapusty spędził większość swojego życia, mówi:

Dom na Freneuil Street, który kupiłem od moich braci i sióstr, stał się moim dorobkiem. Ciągle próbowałam znaleźć coś od mojego taty, żeby wrócić do poprzedniego życia. Dla mnie to miejsce było tak naładowane emocjonalnie i bolesne, że nawet przez chwilę nie myślałem, że z przyjemnością wróci.”.

Jednak Charlotte i jej matka wydają się odbudowywać silne więzi, szczególnie dzięki filmowi o jej matce.

Charlotte Gainsburg Film dokumentalny o swojej matce: Nowa era

Jane Birkin i Charlotte Gainsbourg wspólnie przeszły po schodach tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes. Obie kobiety były tam, aby zaprezentować dokument Jane Charlotte, który zostanie pokazany na naszych ekranach 27 października 2021 roku.

Bardzo intymny film ukazuje Charlotte Gainsburg, gdy na nowo odkrywa swoją matkę, 74-letnią Jane Birkin. Obie kobiety zanurzają się w sobie i oczywiście opowiadają o swoim związku z Serge’em Gainsbourgiem.

Pozostał 30 lat po śmierci Mężczyzna ze zwiniętą głową Nadal unosi się nad swoją byłą żoną Jane Birkin i córką Charlotte Ginsburg. W Objeko czekamy na odkrycie tego niezwykle udanego filmu dokumentalnego w Cannes! W międzyczasie zawsze możesz poczekać, słuchając świetnych utworów Serge’a Ginsburga, Jane Birkin i Charlotte Ginsburg. Nie zapominajmy o Lulu Ginsburgu, synu Bamboo, który jest również odnoszącym sukcesy artystą!