Brest nadal mierzy się z Tuluzą, Montpellier wypiera Auxerre, a Nantes trzyma się Angers

„Poziom jest bardzo wysoki i istnieje liga francuska” – Eric Roy opowiada o francuskim sędziowaniu

Eric Roy nie krył dyskomfortu po niedzielnym zwycięstwie Stade Prestois nad Tuluzą w piątej rundzie ligi francuskiej (2:0). Trener bretońskiego klubu ocenił, że sędziowie turnieju nie byli tak skuteczni, jak w Lidze Mistrzów.

Eric Roy 25 sierpnia 2024 w Obiektyw © Icon

To już koniec w Montpellier i Brest!

Po szybkim objęciu prowadzenia Montpellier w końcu pokonał Auxerre dzięki dubletowi Akor-Adams i przypieczętował zwycięstwo 3-2 ! To pierwsze zwycięstwo MHSC w sezonie i to miłe! W Bretanii, pomimo przetasowań w drużynach, Brest zdołał strzelić gola w pierwszej połowie, zanim po powrocie z szatni odwrócił się plecami. Toulouse nigdy się nie pomyliło, a nawet straciło bramkę pod koniec meczu (2-0). Dziękuję za obejrzenie tej transmisji na żywo. Mam nadzieję, że dobrze zakończycie wieczór!

Porażka gwarantuje zwycięstwo!! (SB 2-0 TFC)

Brześć wygra! Leworęczny jest zupełnie sam w okolicy i uderza w szczątki, ciężko je pokonać!

Cztery dodatkowe minuty w Brześciu (SB 1-0 TFC)

Toulouse musi spieszyć się, aby wyrównać!

Sześć minut dogrywki w Montpellier (MHSC 3-2 AJA)

MHSC jest na dobrej drodze do zdobycia trzech punktów!

Koniec meczu pomiędzy Angers i Nantes!

Mimo otwarcia wyniku Nantai stracił wyrównanie i nie był w stanie strzelić żadnego gola, który zapewniłby mu pewną kontrolę. Wynik końcowy: 1-1 !

Został zwrócony (SB 1-0 TFC)

Seema odbija piłkę za daleko!

Cztery minuty dogrywki w Angers (SCO 1-1 FC)

Opuścił Nantes, aby zabrać tylko jeden punkt!

Och, głowa Seinayoko przechodzi obok! (MAHSC 3-2 AGA)

Zespół z Montpellier wycofał się i pozwolił AJA wędrować po dachu. Senayuku wykorzystuje dośrodkowanie z lewej strony i głową uderza obok bramki. Bertaud został pobity!

Kanarki tak nie mogą (SCO 1-1 FCN)

Ludzie Compaoré kręcą się w kółko, nie znajdując rozwiązań. Mieszkańcy Nantes śpią.

Brześć utrzymuje prowadzenie (SB 1-0 TFC)

Wygląda na to, że Bretończycy przetrwali najgorszą burzę i uniemożliwiają Tuluzie stworzenie realnych okazji.

PODWÓJNY ADAMSSSS!! (MAHSC 3-2 AGA)

Ten mecz jest przenoszony! Adams został perfekcyjnie wypuszczony przez Savaniera, który zaprezentował się sam na sam z Lyonem i strzelił gola otwierając prawą nogą! 3-2!

Nantes nie tworzy już zbyt wiele (SCO 1-1 FCN)

Wyspy Kanaryjskie nie wyglądają na niebezpieczne!

ONAIWUUUUU! AJA już odbiera! (MAHSC 2-2 AGA)

Auxerrois nie będzie jeździł długo! Perrin posyła wspaniałą piłkę w stronę Onayawu, który pokonuje Bertauda i obrońcę MHSC i zdobywa bramkę główką!

READ  Sports: Proof 3 autorstwa Fuz'Ellipse i wiele innych

Sajnaaan! Montpellier obala Auxerre! (MASC 2-1 AJA)

Dwa gole w sześć minut! Wspaniałe dośrodkowanie Sakho z prawej strony, a Sajnan dociera w pole karne i uderza głową nie do zatrzymania!

Seema tęskni za powrotem do zdrowia! (SB 1-0 TFC)

Bohater Rodoro ruszył do obrony, ale nie wrócił do formy po dośrodkowaniu z prawej flanki. Szkoda Brześcia!

Adamsa

MHSC jest równy temu i ma to sens! Świetny rzut rożny Savaniera i Adamsa, który był zupełnie sam, metr od bramki, i strzelił głową! 1-1!

Montpellier rośnie! (MASC 0-1 AJA)

Héraultais przez kilka minut próbował wyrównać, ale obrona Auxerre była niezawodna!

Jaką pozycję stracił Mahomet! (SCO 1-1 FCN)

Egipcjanin sprzeciwia się mu i ma do wyboru służyć Abelinowi po lewej stronie lub Tomaszowi po prawej stronie. Wybrał Walijczyka, ale zupełnie nie trafił w podanie!

Toulouse dobrze weszło w drugą połowę (SB 1-0 TFC)

Fioletowi wznowili grę po zakończeniu pierwszej połowy i wywarli presję na chaotycznym zespole Brestois.

Sajnan, wybawiciel! (MASC 0-1 FKN)

Ayé jest doskonale wystrzelony w obszar i otwiera stopy. Bertaud zostaje pokonany, ale Sajnan podąża za nim i podbiega do piłki!

Bez kary dla Angers (SCO 1-1 FC)

Abdali traci równowagę w okolicach Baloa. Sędzia po zezwoleniu na grę przykłada palec do słuchawki, ale ostatecznie nie przyznaje rzutu karnego!

Hej Cresswellu!! (SB 1-0 TFC)

Ciro bardzo dobrze uderza z bliskiej odległości z pola karnego, a Cresswellowi udaje się wykonać rzut wolny, ale piłka minęła bramkę!

Tuluza wznawia mecz! (SB 1-0 TFC)

TéFéCé pokazał, że może wrócić w tej grze!

I gra też w Montpellier! (MASC 0-1 AJA)

Pod koniec pierwszej połowy Mincarelli został zastąpiony przez Chatto!

Wróciła do Angers! (SCO 1-1 FCN)

Zostało tylko 45 minut, aby coś zmienić!

Odpocznij także w Brześciu! (SB 1-0 TFC)

Prestoise awansuje dzięki pierwszemu golowi Mamy Baldi w nowych barwach! Ale Toulouse wyrównałoby, gdyby Abu Khalal nie spudłował rzutu karnego.

Przerwa w Montpellier! (MASC 0-1 AJA)

Auxerre prowadzi Lamosona po golu Traore! Icaunais pokazali dobre rzeczy, nawet jeśli MHSC naciskało w ostatnich minutach pierwszej tercji.

Czas na przerwę w Angers! (SCO 1-1 FCN)

Nantes otworzyło wynik, ale Angers szybko dołączył po rzucie karnym.

Kara została anulowana! (SB 1-0 TFC)

Po obejrzeniu nagrania sędzia ponownie rozważa i zmienia swoją decyzję!

READ  Christophe Galtier po zakończeniu sezonu opuści Paris Saint-Germain

Rzut karny dla Tuluzy! (SB 1-0 TFC)

Kolejny rzut karny dla Toulouse, tym razem LeCardinal sfaulował Abu Khalala.

Noureddine znajduje bar!! (MASC 0-1 AJA)

Podczas gdy Auxerre ma 10 lat z powodu kontuzji Gopala, Nordin przesuwa się w prawo i oddaje potężny strzał, który trafia w poprzeczkę!

Nantes dominuje, ale nie może znaleźć otwarcia (SCO 1-1 FCN)

Kanaryjczycy są przy piłce, ale nie są w stanie wykrzesać wystarczającej szybkości, aby przeciwstawić się obronie Angevinów.

Piękna parada w Lyonie! (MASC 0-1 AJA)

Adams ma mnóstwo czasu na wejściu w pole karne i posyła podkręcający strzał, który pięknie wychodzi z poziomego Lyonu!

Auxerroa blisko drugiego gola (MHSC 0-1 AJA)

Zespół Burgundii radzi sobie dobrze od pierwszego wyniku i jest coraz bliżej Bertauda, ​​który został już powołany!

Czerwona kartka dla Erica Roya. (SB 1-0 TFC)

Trener Brześcia jest wściekły na sędziego i zostaje ukarany czerwoną kartką, mimo że właśnie otrzymał ostrzeżenie o żółtej kartce. Roy atakuje tłum, wychodząc!

Abu Khalal nie trafia w bramkę! (SB 1-0 TFC)

Zawodnik z Tuluzy zamyka lewą stopę, ale uderza nad nią! Jak źle narysowane!

Rzut karny dla Toulouse! (SB 1-0 TFC)

Pereira Lage pozostaje w tyle za Gboho i wkracza w pole karne. Po obejrzeniu nagrania sędzia zarządza rzut karny!

Brześć kontynuuje grę (SB 1-0 TFC)

Tym pierwszym wynikiem mieszkańcy Tuluzy zostali uderzeni w głowę, a Bretończycy nadal nie ustępowali.

Issoufou odpada na noszach (MHSC 0-1 AJA)

Issoufou doznał kontuzji ścięgna podkolanowego i został zastąpiony przez Tanguya Koulibaly’ego.

Abdali się zmienia! (SCO 1-1 FCN)

Algierczyk otwiera prawą nogę i uderza Lafonta niewłaściwą nogą! 1-1!

Kara za złość! (SCO 0-1 FCN)

Castellito fauluje Al Mullaha w polu karnym, a po obejrzeniu nagrania sędzia podyktował rzut karny!

Baldagan!! (SB 1-0 TFC)

Jego strzał został odbity, ale wylądował w dole! Po wymianie piłki z Pereirą Lage Balde przełamał obronę i oddał strzał, który zablokował Nicolaisen. A on wciąż nie może powstrzymać piłki przed wpadnięciem do bramki!

LEPENANT daje Nantes prowadzenie! (SCO 0-1 FCN)

Wypożyczony z Lyonu zawodnik zdobywa swojego pierwszego gola w barwach Nantes! Moussa Semaan dośrodkował z lewej strony i podaje Lepenantowi z tyłu przy najbliższym słupku. Kontroluje i strzela do Fofany, aby otworzyć wynik!

Traoré otwiera wynik dla Auxerre! (MASC 0-1 AJA)!

AJA otwiera rejestrację! Po dośrodkowaniu z prawej strony piłka zostaje zablokowana strzałem Ikoneza i wraca pod nogi Traoré, który kończy akcję z bliskiej odległości!

READ  Wspinacze i jeźdźcy: Kim jest siedmiu jeźdźców, którzy tworzą ścisłą straż Remco Evenepoela na Vuelcie?

Strzał Salaha jest za długi (SB 0-0 TFC)

Były Rena robi wszystko, co w jego mocy, aby zaskoczyć Restisa. Zespół Toulouse od kilku minut traci piłkę, więc uważaj, aby nie zostać ukaranym.

Wyrównany mecz pomiędzy Montpellier i Auxerre (MHSC 0-0 AJA)

W tej chwili nie ma jeszcze drużyny, która miałaby przewagę nad drugą. Montpellier i Auxerre przeprowadzają ataki na zmianę.

Cóż za sekwencja z Mojżesza Symeona! (SCO 0-0 FCN)

Piłka wraca w pole karne, a on udaje mu się skierować ją do klatki piersiowej, po czym odda mocny strzał, ale Fofana wychodzi na rzut rożny. To nic nie daje.

Nantes stawia na piłkę (SCO 0-0 FCN)

Kanaryjczycy dominują od początku, ale nie stworzyli jeszcze dużej okazji.

Mecz zostaje wznowiony (SB 0-0 TFC)

Dym opadł i Toulouse mógł rozegrać ten rzut rożny. Ale ona nic nie zrobiła.

Mecz został przerwany w Brześciu (SB 0-0 TFC)

Kibice Brześcia wykorzystali róg Tuluzy do odpalenia bomb dymnych. Dym wdziera się na stadion i sędzia przerywa mecz do czasu, aż obraz stanie się wyraźny.

Oto jesteśmy!

Gra w Angers, Montpellier i Brest!

Odnowa prestiżu

Po czwartkowym zwycięstwie nad Sturmem Graz w Lidze Mistrzów (2:1) Eric Roy zdecydował się wziąć urlop od niektórych dyrektorów. Do najbardziej znanych posiadaczy tytułu należą Mama Balde, Luc Zogby, Abdoulaye Ndiaye i Ibrahim Salah. Liderem dnia pod nieobecność Chardonnay jest Hugo Magnetti.

Kompleksy Angersa-Nantesa

Gniew (4-2-3-1): Fofana – Arkos, Biomla, Lefort, Hanin – Belqibla, Ahulou – Al-Lafina, Abdali, Al-Malali – Dieng.

Nantes (4-3-3): Lafont – Amiens, Castelletto, Balois, Duvergne – Chirivella, Lepenant, Augusto – Cadewere, Ablin, Simon.

Brest Tuluza XI

Brześć (4-3-3): Bizot – Zogbe, Le Cardinal, Ndiaye, Haidara – Pereira-Lage, Martin, Magneti – Doumbia, Balde, Salah.

Tuluza (3-4-3): Pozostałości – Cresswell, Nicolaisen, Agdag – Sidibe, Sierro, Cáceres, Suazo – Abu Khalal, Gboho, Babika.

Związki Montpellier-Auxerre

Montpellier (4-2-3-1): Bertaud – Sakho, Omirajic, Sagnan, Mincarelli – Nzingula, Fayyad – Nordin, Savanier, Issoufou – Adams.

Auxerre (3-4-3): Lyon – Diomande, Gobal, Ocho – Jałówka, Owusu, Duński, Akpa – Traoré, Sinayoko, Aye.