Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bardzo zdenerwowany Eric Dupond-Moretti odpowiedział na kontrowersyjne notatki Jean-Marie Begarda na karcie zdrowia

W poniedziałek 24 maja gościem Quotidien sur TMC był Eric Dupond Moretti, a Minister Sprawiedliwości ostro zareagował na obelgi Jean-Marie Pegarda pod adresem Oliviera Ferranda, a także na jego kontrowersyjne uwagi dotyczące karty zdrowia.

Duże przesuwanie sprawia, że ​​dużo się mówi. W ten weekend na Place Trocadero w Paryżu odbył się marsz przeciwko szczepionce i przeciwko Korytarzowi Zdrowia. Na platformie wiele osób podążało za sobą, krytykując politykę rządu. Następnie przemówił Jean-Marie Begard, obrażając Agnes Buzyn, a następnie Oliviera Ferranda. „Jego ręce są pokryte krwią, cholera! „, Hoot. Następnie, przez mikrofon różnych mediów, 67-letni komik kontynuował swoje obelgi wobec dyrektora i porównał tworzenie karty zdrowia do żółtej gwiazdy podczas II wojny światowej. „Mam zamiar wyleczyć się sam przeciwciałami, nie muszę wstrzykiwać brudu, który tylko sprawi mi ból! Jest absolutnie konieczne, aby postawić wyraźny znak, tak jak to zrobiliśmy z Żydami podczas II wojny światowej ”. Reklamuj się w gniewie. Logicznie rzecz biorąc, wielu internautów było oburzonych jego słowami.

Potępione słowa

W poniedziałek, 24 maja, Yann Barthès przedstawił nowy numer Codziennie Podczas programu Paul Laruturo śledził demonstrację. Dziennikarz wyemitował obraźliwe uwagi Jean-Marie Pegarda, a następnie prywatnie przesłuchał wściekłego komika. Kilka sekund później Jan Bartis został powitany na scenie Eric Dupond Moretti Minister Sprawiedliwości wysoko ocenił Jeana-Marie Begarda.

Niezadowolony Strażnik Pieczęci

„Możemy porównać sytuację, w której się znajdujemy ze współpracą… Jak możemy powiedzieć to szaleństwo? Jak się mamy”. Komiks już nikogo nie rozśmieszaCzy możemy wykorzystać jego złą reputację, aby powiedzieć takie bzdury? Przepraszam, ale to okropne! atrakcyjnyWydawał się też bardzo zdenerwowany słowami Jean-Marie Begarda, na który został zaproszony Nie dotykaj mojego telewizora Powtórzył swoje spostrzeżenia, porównując zdrową przeszłość ze współpracą podczas II wojny światowej.

READ  Amandine Petit jest super seksowna w bardzo wysokim bikini, jej niezbędnym na lato akcesorium