Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Części drukowane w 3D z pyłu księżycowego

Astronauci na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej otrzymali drukarkę 3D pracującą z komponentem podobnym do pyłu księżycowego. Przetestują to urządzenie w mikrograwitacji. Ten przełom może umożliwić produkcję niestandardowych części w kosmosie.

Astronauci na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej są zajęci wieloma eksperymentami naukowymi wysyłanymi do nich z Ziemi. Po konserwacji a ceramika przestrzenna, astronauci zaczną drukować w 3D. W rzeczywistości Redwire Regolith Print przybył na Międzynarodową Stację Kosmiczną na pokładzie ostatniego statku towarowego. Ta drukarka, nieco wyjątkowa, drukuje części w formacie Księżycowy regolit (pył księżycowy). Ze względu na niedobór próbek regolitu, Redwire opracowało produkcja Zbliżający się. Astronauci wykorzystają ten składnik w swoich eksperymentach.

Redwire Regolith Print – Kredyty: Redwire Space

Drukowane w 3D domy na Księżycu i Marsie?

Redwire opracował druk Redwire Regolith Print. Ta drukarka wykorzystuje pył księżycowy do drukowania części. Firma opracowała plik produkcja To zbliżyłoby się do prawdziwego księżycowego regolitu, aby móc… związane z doświadczeniem w kosmosie. Drukarka przekonwertuje kompozyt na części 3D. Po kluczowych testach na Ziemi to astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej będą kontynuować eksperyment w kosmosie. Redwire życzenia Dowiedz się, czy drukowanie 3D jest możliwe w mikrograwitacjii czy wyprodukowane części będą wystarczające Solidny być używana. Ten postęp pozwoli nam nie polegać już na transporcie ciężkich materiałów statkami towarowymi. Ta technologia jest już stosowana na ziemi z materiałami gruntowymi.

Ambicją Redwire nie jest poprzestanie na kilku pracach stworzonych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W rzeczywistości, jeśli eksperyment się powiedzie, planują go kontynuować podczas Misje Artemidy NASA. Te misje mają na celu wysłanie Zespół na Księżycu w 2024. Dla Redwire drukowanie 3D w kosmosie nie może tak po prostu na to pozwolić Twórz części statku kosmicznego Ale przygotuj się również na przybycie astronautów na nową planetę. Mówią o drukowaniu stref lądowania i dróg i dlaczego nie Obudowa, w której mogą mieszkać astronauci ! Widzą nawet więcej, z Druk 3D w marsjańskim pyle. Czy w przyszłych misjach kosmicznych astronauci pozostaną w domach wydrukowanych w 3D na Marsie?

READ  NASA ujawnia swój plan podboju Księżyca i Marsa

Źródło: CyfroweTrendy