Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon jest ekstremalny, wszystkie ceny spadają -80%

Nigdy nie znudzi nam się ten Czarny Piątek na Amazon. Platforma handlowa rozpoczęła pokusę w piątek i będzie kontynuowana w ten weekend. Zrobiliśmy nową aktualizację aktualnych ofert na niedzielę. Kilka kluczowych referencji nie jest już dostępnych.

Dobre plany na teraz: 🔴

Komputery/Tablety/TV:
Smartfony i forfaity:

Nie jeden:

Zobacz wszystkie programy

Czarny piątek na Amazonie to wyzwanie szybkości. W rzeczywistości e-handlowiec jest bardzo popularny podczas tego wydarzenia, a akcje nie zawsze są śledzone. Na przykład wczoraj widzieliśmy, jak eksplodują bezprzewodowe słuchawki Bose. Od wielu godzin znajdują się w czołówce bestsellerów na platformie e-commerce.

Im więcej czasu mija, tym trudniej jest znaleźć pracę. Czarny piątek, podobnie jak na Amazonie, takim jak Cdiscount czy Fnac, to kwestia szybkości. Na przykład Fnac zakończył bezprecedensowy pokaz na Surface Pro 7. Co 24 godziny zapowiada efemeryczne przedstawienie. Musisz więc codziennie wracać, aby zobaczyć aktualne oferty.

Czarny piątek jest bardzo aktywny

Aby uniknąć pośpiechu w ostatniej chwili, sprzedawcy internetowi wyobrażają sobie w tym roku Czarny piątek, który będzie miał miejsce z czasem. Z tego powodu już teraz obserwujemy występy na poziomie D-day. Na przykład Amazon obniżył cenę nowego MacBooka Air i nowego MacBooka Pro z chipem M1. W Fnac to iPad Air robi swoje.

W Czarny piątek Amazon nie jest jedynym uczestnikiem. Widzi coraz większą konkurencję z nieoczekiwanych stron. Tak jest w przypadku komercyjnej strony internetowej RED by SFR, która obniża ceny wielu smartfonów. Na przykład seria iPhone 13 ze zniżką w domu. To jedyne miejsce w sieci, gdzie można znaleźć bardzo preferencyjną cenę.

Oprócz standardowych ofert na produkty elektroniczne, Black Friday poza Amazonem pozwala również na oszczędności na usługach. Na przykład Boursorama Bank online oferuje 80 euro za pierwsze otwarcie rachunku bieżącego. Jeśli chodzi o Intego, oferują swój program antywirusowy z 65% zniżką przez pierwszy rok. Wreszcie, VPN mają ceny, których nigdy nie znaleziono w ciągu roku.

READ  Microsoft potwierdza autentyczność wycieku podglądu

W końcu Czarny Piątek na Amazon to tylko jeden z przykładów wszystkich emocji, jakie możemy odczuwać w tym wielkim tygodniu. Jednak wygodą Amazona jest to, że oferuje szeroką gamę produktów. To ponad milion referencji, które będą oferowane po obniżonych cenach podczas całego procesu. Dotyczy to również produktów handlowych, takich jak Fire TV Stick, Kindle lub inteligentne głośniki Echo.

Aby obejrzeć Czarny piątek na Amazon, znajdziesz go tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon

Amazon stawia na wszystko w Czarny piątek

Po Prime Day, Black Friday to najważniejsze miejsce spotkań dla Amazona. Jak widać z powyższej listy, istnieje wiele ofert, które można znaleźć w witrynie e-commerce. W technologii widzimy AirPods 2, głośnik Bose, a nawet komputery Apple w niewielkich cenach. To tylko niewielki wybór tego, co jest dostępne, więc przejdź bezpośrednio na stronę.

Ale po Czarnym Piątku na Amazon pojawiają się niezależni sprzedawcy, którzy również znacznie podnieśli swoje ceny. W tej chwili naszym ulubionym jest koreański Samsung Store. Oficjalnie zadebiutowały w Czarny piątek, a ich wycena jest nieodpowiednia. Możesz cieszyć się najnowszymi tabletami Galaxy S21 i Tab S7 w cenach jak nigdy dotąd. Łącząc oferty, jest to prawie darmowe.

Ta sama historia z odkurzaczami Dyson zrzucanymi na Czarny Piątek. Oficjalna strona internetowa doświadczyła pewnych przerw z powodu zatorów na drogach. Kiedy wiesz, że marka rzadko dostaje rabat, warto wziąć każde zaoszczędzone euro. Możesz obniżyć cenę premium Dyson V10 Animal o 120 euro. Silnik V7 Motorhead spadł do 219 euro, najniższej ceny w historii Dysona (w historii).

Jak przygotowujesz prezenty świąteczne?

Powyżej udzieliliśmy Ci naszych porad dotyczących produktów high-tech. Teraz oferty Black Friday na Amazon dotrą na wszystkie adresy. Możesz więc wybrać się na wycieczkę po stronie, aby odkryć najnowsze ważne oferty. Karta o nazwie Czarny piątek w menu przeniesie Cię do specjalności związanych z tym procesem.

READ  Forza Motorsport 8: bezpłatny trening, kwalifikacje, tryb wieloosobowy... Nowe informacje! | Xbox One

Musimy się spieszyć, aby nie przegapić samorodków Czarnego Piątku. Amazon jest też ofiarą własnego sukcesu i pierwsze prawdziwe wytchnienie już miało miejsce. Ponieważ oferty nie ulegną poprawie od teraz do Czarnego Piątku, skorzystaj z nich już teraz. Dopóki zapas jest nadal dostępny, nie dostaniesz lepszej ceny. A jeśli produktu nie ma w magazynie, nie wróci do końca tego miesiąca.

Tym, którzy martwią się, że przegapią prezenty świąteczne, Amazon oferuje elastyczność podczas Czarnego Piątku. Od pierwszego dnia miesiąca możesz zwrócić wszystkie zakupy do końca stycznia. Klasyczny 30-dniowy okres nie ma już znaczenia. Możesz więc kupować teraz, rozdawać w święta i w razie potrzeby wracać po wakacjach. Inni sprzedawcy internetowi ograniczają swoje zakupy do 14 dni.

Aby zrobić Czarny piątek na Amazon, znajdziesz go tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon