Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor Tom Cruise leci w kosmos na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, aby nakręcić film

Podstawowy
To historyczny precedens. Tom Cruise musi nakręcić serię swojego kolejnego filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Stał się pierwszym aktorem nakręconym w kosmosie.

Hollywood zaatakuje kosmos? W październiku 2021 roku Tom Cruise nakręci scenę ze swojego następnego filmu na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Historyczny precedens.

Niesamowity projekt, ale już potwierdzony przez NASA i Elona Muska. 58-letni Tom Cruise odchodzi z reżyserem Dougiem Lymanem. Nakręcił już z nim kilka filmów (Edge of Tomorrow, Barry Sell …). „To nie jest abstrakcyjny projekt, zrobimy ten film! Nie będziemy o tym rozmawiać, jeśli nie załatwimy wszystkich spraw ubezpieczeniowych” – powiedział reżyser. Informacje o Francji. Tom Cruise i Doug Lyman wejdą na pokład kapsuły Space X, aby nakręcić scenę ze swojego następnego filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Tak więc gwiazda Mission: Impossible, jeden z nielicznych aktorów w Hollywood, który sam wykonał wszystkie swoje akrobacje, staje przed nowym wyzwaniem. On i jego menadżer powinni wystartować do października przyszłego na dziesięć dni.

Po stronie budżetowej suma wyniosłaby prawie 200 milionów dolarów (licząc co najmniej 50 milionów na osobę na pokładzie kapsuły Space X!) Jednak amerykański aktor nie przecina Thomasa Pesqueta: l to francuski astronauta, który kończy swoją misję w sierpniu 2021.

READ  W jaki sposób autologiczny przeszczep komórek w Marsylii może poprawić leczenie raka trzustki?