Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adwokat powoda omawia akt oskarżenia Ari Abitana

Prawnik skarżącego, pan Arash Derambarsh, wypowiadał się na RTL, aby skomentować zarzuty gwałtu przeciwko aktorowi Ari Apatanowi.

Piętnaście dni po tym, jak Ari Abetan został oskarżony o gwałt, prawnik powoda, pan Arash Dermbarsh, interweniował w sprawie RTL Aby skomentować bieżący problem. „Zabrałem dziś głos, żebyśmy mogli pogwizdać pod koniec wakacji” – zaczął.

Prawnik ujawnił przez mikrofon radiowy, że jego klient „został poddany poważnej przemocy, w tym przypadku brutalnemu gwałtowi”. „Zobaczymy, czy fakty są udowodnione i wyraźne, czy nie, mój klient uważa to za tak […] Dodaje: „ITT są zauważane. To, że masz z kimś bliski związek, nie oznacza, że ​​możesz zaakceptować wszystko”.

Adwokat, który domaga się poszanowania „tajemnicy instrukcji i zasady domniemania niewinności”, domagał się także „zakończenia nacisków mediów, by próbować złagodzić fakty, aby przestać dyskredytować słowa skarżącego”. […]Przestać raz na zawsze umniejszać słowa ofiary”.

„Koniec medialnej presji”

Aktor Ari Abitan został oskarżony o gwałt w dniu 2 listopada i umieszczony pod nadzorem sądowym po tym, jak 30 października złożył przeciwko niemu skargę 23-latka, z którym był w intymnym związku.

Fakty zarzucane przez skarżącego miały miejsce w domu aktora w 8. dzielnicy Paryża. Oskarża go o narzucanie mu praktyk seksualnych, na które nie wyraziłaby zgody, czemu się sprzeciwia.

Ari Abetan, który debiutował na deskach od humorystycznych programów, jest najbardziej znany z roli zięcia Christiana Clavera w trylogii. Co zrobiliśmy dobremu Bogu? Napisane przez Philipa Chaufferona (2014, 2019, 2022).

READ  Raport z globalnego badania rynku rozrywki w pojazdach 2021 - Szczegółowe informacje i analiza badań | Panasonic, Fujitsu TN, Pioneer