Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

79-letni mężczyzna zgłasza się na pogotowie z butelką piwa w pośladku

Aby usunąć tę butelkę piwa, lekarze zostali zmuszeni do wykonania „operacji ratunkowej”.

To niesamowita historia, którą ten pacjent opowiedział personelowi szpitala. 79-letni Wenezuelczyk przybył na izbę przyjęć z butelką piwa przyklejoną do pośladka. Mówi, że umieściło go tam… trzech złodziei. Według lokalnych mediów, ci mężczyźni włamali się do jego domu i byli wściekli, nie znajdując żadnych kosztowności, które mogliby mu ukraść. W rezultacie ci złodzieje postanowili włożyć butelkę piwa do odbytu.

Aby usunąć obiekt z odbytu, lekarze przeprowadzili operację w Maracay Central Hospital. The codzienna poczta Donosi, że pacjent cierpiał na „pilna operacja„, ale nie podano innych szczegółów. W niektórych przypadkach, gdy wprowadzony obcy przedmiot znajduje się wystarczająco blisko odbytu, można go usunąć ręcznie. W razie potrzeby lekarz może również użyć rurki między ścianą odbytnicy a utkniętym przedmiotem , ale w tym przypadku operacja była konieczna, aby uspokoić pacjenta.

To nie pierwszy raz, kiedy mężczyźni przybyli na izbę przyjęć z przedmiotami w odbycie. W grudniu ubiegłego roku pacjent trafił na izbę przyjęć z pociskiem artyleryjskim z czasów II wojny światowej włożonym do odbytu. Wyjaśnił personelowi medycznemu, że potknął się i upadł na skorupę. Do szpitala wezwano policję i saperów. Rzecznik szpitala potwierdził, że przestrzegano „odpowiednich protokołów bezpieczeństwa” i że nie ma zagrożenia dla personelu, pacjentów ani gości.

Wideo — Winda opuszcza się w niewłaściwym momencie podczas przenoszenia pacjenta

READ  Na Sycylii migranci zdesperowani, by zejść na ląd, rzucają się do wody