Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

60 milionów konsumentów ostrzega, że ​​sok pomarańczowy jest bardzo szkodliwy dla zdrowia – Tuxboard

60 milionów konsumentów ostrzega, że ​​sok pomarańczowy jest bardzo szkodliwy dla zdrowia – Tuxboard

60 milionów konsumentów właśnie ujawniło, jakich soków pomarańczowych należy unikać w supermarkecie. Poznaj wszystkie szczegóły ich śledztwa.

Magazyn podał, że 60 milionów konsumentów poszukiwało najgorszych dla zdrowia soków pomarańczowych. Szybko dowiedz się, jakich marek unikać i preferowanych opcji.

Produkt spotkał się z jednomyślnym uznaniem

the Sok pomarańczowy Jest to niezbędny produkt dla większości Francuzów. Napój ten jest prawdziwą gwiazdą śniadaniową i zawsze cieszy się dużą popularnością zarówno wśród młodych, jak i starszych.

Lekarze od dawna wychwalają zalety wyciskanych soków. W rzeczywistości ten ostatni jest bogaty Przeciwutleniacze i witamina C. Pomagają w walce z ciśnieniem krwi i cholesterolem.

Ale strzeż się. Nie każdy sok pomarańczowy jest dobry. Niektóre opcje zawierają dużo dodanych cukrów. Dlatego mogą stanowić bardzo poważne zagrożenie dla zdrowia.

60 milionów konsumentów zdecydowało się porównać wszystkie marki na rynku. Jego cel? Poznaj różnice pomiędzy wszystkimi rodzajami soku pomarańczowego. W ten sposób znalezienie najzdrowszej opcji.

Marki oferują szeroki wybór na półkach supermarketów. Pomiędzy sokami świeżymi, pasteryzowanymi i organicznymi… czasem ciężko znaleźć swoją drogę.

Zatem 60 milionów konsumentów podzieliło się swoimi wynikami dochodzenie Aby widzieć wyraźniej. Ten wynik jest wręcz niesamowity!

W ankiecie wzięło udział 60 milionów konsumentów

Soki pomarańczowe sprzedawane w dziale świeżym cieszą się często bardzo dobrą opinią. Magazyn radzi jednak unikać tych drogich marek. I nie bez powodu: są one identyczne z sokami owocowymi, które można znaleźć na pobliskich półkach.

Eksperci wyjaśniają, że nie Nie ma różnicy w wartościach odżywczych Pomiędzy tymi dwiema opcjami. Podobnie soki tłoczone na zimno nie są bogatsze w składniki odżywcze niż inne soki pomarańczowe.

Według 60 milionów konsumentów technologie te pozwalają jedynie na podniesienie ceny markowego soku pomarańczowego. Są to jednak odpowiedniki tanich soków. Zaskakujące, prawda?

READ  Lyon. Skażony Covid, a potem małpi ospa: „Nie mam już prawa wychodzić”

Nie musisz więc rozbijać banku, aby cieszyć się dobrym produktem. Magazyn sugeruje, abyś udał się do sekcji oceanicznej, aby znaleźć najlepszy stosunek jakości do ceny.

Należy jednak zachować ostrożność przy wyborze marki soku pomarańczowego! Ważne jest, aby porównać składy przed udaniem się do kasy.

Tutaj ponownie 60 milionów konsumentów prezentuje najlepsze marki na rynku. Eksperci podzielili się 3 najlepszymi produktami zdrowotnymi.

Jaki jest najlepszy sok pomarańczowy?

Największym zwycięzcą ankiety jest nikt inny jak… Czysty sok pomarańczowy od Jokera Pasteryzowane. Ten otrzymuje notę ​​13,7/20. Charakteryzuje się dobrą zawartością witaminy C, B8 i polifenoli.

Drugie miejsce zajmuje Organiczny wiejski sok pomarańczowy 100% czysty sok pomarańczowy firmy Leclerc. Ta bardzo przystępna opcja otrzymuje ocenę 13/20.

Na koniec możesz także sięgnąć po sok owocowy Orange Joker, który ma ocenę 12,8/20. Ten ostatni w opinii 60 milionów konsumentów uznawany jest za doskonałą alternatywę dla soków w segmencie produktów świeżych.

Bardzo ważne jest, aby przed zakupem przyjrzeć się etykietom. Tak naprawdę sztuczny sok pomarańczowy pozostaje produktem bardzo bogatym. Pamiętaj więc, aby upewnić się, że nie zawiera dodatku cukru.

Przede wszystkim domowy sok owocowy pozostaje najlepszą opcją, aby uniknąć dodatków i konserwantów. Ta opcja pozwala na wykorzystanie wszystkich wartości odżywczych pomarańczy bez żadnego ryzyka.

Kubek 150 ml domowego soku pomarańczowego zapewnia średnio 60% dziennego zapotrzebowania na witaminę C. Jest zatem idealną alternatywą do regularnego spożycia.