Włochy są o krok od reform, ale w połowie drogi do Polski

Mistrzowie świata Włochy uniknęli poważnego zdenerwowania, pokonując Japonię (3-2) czterema punktami meczowymi i awansując do półfinału igrzysk olimpijskich, a Polska była o krok bliżej w poniedziałek na stadionie Arena Paris.

To było takie trudne WłosiCo ciekawe, w fazie grupowej zajęli pierwsze miejsce w tabeli, ale przegrali pierwsze dwa sety ćwierćfinału. język japoński bez przeszkód. The język japońskiWreszcie finaliści Liga narodów wygrał przez FrancjaByli wierni siatkówce, rozrywając wszystkie piłki w obronie i niosąc strzelca w piekle. Yuki Ishikawę (31 punktów).

jaWłochy Jedną nogą i czterema palcami był w otchłani, ale w trzecim secie zdołał obronić trzy punkty meczowe, zanim przedłużył swój czas. Następnie walcząc jeszcze mocniej, wygrali czwartą rundę za Nakshatrą Aleksandra Micheletto (24 punkty) w końcu się udało.

O wyniku zadecydował tie-break, a wynik był bardzo zacięty. The JaponiaSzkolony przez Francuzów Filipa Blaine’aStraciłem kolejny punkt meczowy, serwis do siatki i… Włosi Nie omieszkałem wykorzystać pierwszej okazji do wykończenia. Wydając głośne „buu” ulgi. Spotkają się w półfinale Francjaposiadacz tytułu lubNiemcy Przeciwne popołudnie.

Wcześniej, Polski Pierwsi, którzy dotarli do ostatniego pola, okazali się lepsi Słoweńcy (25-20, 24-26, 25-19, 25-20).

Obecni mistrzowie Europy polegali na śmiercionośnej broni odbierającego-napastnika Wilfredo LeonKubańskiego pochodzenia był królem strzelców (20 punktów), trafiając w szczególności pięć z dwunastu asyst swojej drużyny.

Polska radzi sobie lepiej Tokio W 2021 roku, gdzie dotrze do ćwierćfinału, powinien wygrać Ameryka Gdzie Brazylia Mam nadzieję, że dostanę się do finału i być może zdobędę drugi złoty medal Igrzyska Montrealskie w 1976 r.

READ  W kopalni soli w Polsce Kovid leczył pacjentów po pacjentach śmiesznym ziarnem